Sorum var Günaydın kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Günaydın kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,167 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın kızlar
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah ıyilik versin kuzum takip etmeye çalışıyorum ama anlayamıyorum ki kuzum yurudukce rahmim ağrıyor ya soğuk soguk terliyorum birazda sanırım strese girdim ama öyle çok kötü bi ağrım yok kuzum bebis de sert hareket ediyor biraz
Rahmin ağrıması normal kuzum korkma. Ama dakika tut kaç dakkadw bir geliyor diye sağ salim gelsin inşallah minik 🤲🏻

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Slm günaydın annisler nasılsıniz annelik gebelik nasıl geçiyor ben biraz sancılıyim bgun kuzum sizlere birsey sormak istedim nişan gelmeden doğum olur mu cnm yani hiç gelmeden tatlıslar💕💕
A.slm canım iyiyiz çok şükür benimde bu aralar ağrılı geçiyor günlerim Ben 2 doğum yaptım ikisindede nişan filan gelmedi ilkinde suyum direk geldi ikincisindede sancıyla gittim hastaneye

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben Ogün ağrıyla bebeğin hareketlerini fLan hiç hissetmedim ve 8 dk şiddetli ağrı Bi giriyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kasık ve belden giren ağrı canm
Bana şuan kabız olmuş gibi baskılı ağrı giriyor sadece cnm belim de öyle ağrım yok da

Rahmin ağrıması normal kuzum korkma. Ama dakika tut kaç dakkadw bir geliyor diye sağ salim gelsin inşallah minik 🤲🏻
Sagl kuzum ama daha var enfeksiyon vardı ilacım bgun bitti ondan. Mi ağrı oluyor acaba kuzum

A.slm canım iyiyiz çok şükür benimde bu aralar ağrılı geçiyor günlerim Ben 2 doğum yaptım ikisindede nişan filan gelmedi ilkinde suyum direk geldi ikincisindede sancıyla gittim hastaneye
Aynı durumları yaşamışız kuzum hemen hemen bende su hıc gelmedi o yüzden bilemiyorum valla kuzum

Yaaa kıyamam kuzum aynen git görün için rahat eder
Gitmek sorun dgl de kuzum burda iki tane hastane var oda benim düzenli gittiğim hastane acil sancılı gidince kabul etmiyor ki erken dogum riskli diye diğer hastane ye gönderiyor oda hep stajer korkuyorum yalnıs birsey yapacaklar diye ya😟

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bana şuan kabız olmuş gibi baskılı ağrı giriyor sadece cnm belim de öyle ağrım yok da

Sagl kuzum ama daha var enfeksiyon vardı ilacım bgun bitti ondan. Mi ağrı oluyor acaba kuzum

Aynı durumları yaşamışız kuzum hemen hemen bende su hıc gelmedi o yüzden bilemiyorum valla kuzum

Gitmek sorun dgl de kuzum burda iki tane hastane var oda benim düzenli gittiğim hastane acil sancılı gidince kabul etmiyor ki erken dogum riskli diye diğer hastane ye gönderiyor oda hep stajer korkuyorum yalnıs birsey yapacaklar diye ya😟
Olabilir canım ya insanı mahvediyor lanet şey 🤦🏻‍♀️

Canm o zaman enfeksiyon da olabilir oda doğum ağrısına benzer dayanamayacak gibi olursan git hastaneye

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Bu gunumuze şükür diyelim cnm iyi diyelim iyi olalım balım benim de diğer gebelikler de kuzum nişan gelmedi hatta küçüktüm ne olduğunu bilmiyordum bile cnm suyumu da hastane de doğum dan bir kaç saat önce patlattılar kuzum hafif ağrı ile gidiyordum hep ama günüm dolmuş oluyordu şuan daha erken olduğu için ağrım olunca anlam veremiyorum cnm geç kalmak da istemiyorum

Anladim kuzum sadece kasık sancısi ile doğum başlar mı cnm

Anladim kuzum bu ağrı bebis hareketleri ile birlikte mi oluyor kuzum bide nasıl bir ağrı oluyor cnm

Hmm sagl kuzum şükür bende bgun biraz ağrım var oda yalancı mı dgl mi anlam veremiyorum bebis de çok sert hareket ediyor onun mu etkisi bilemiyorum cnm
Canım sen kaç.hafdalıkdın inşaAllah sağ salim vaktinde kucağlna alırsın canım. Ağrını nezerde tut canım belki enfeksiyon dan dolayında ağrıların var

Tüm sayfalar yüklendi.