Sorum var Günaydın kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Günaydın kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,482 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın kizlar
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
İyiyim ablacım 😘 sen napiyorsun burda bir yağmur yağıyor aklın şaşar Allah korusun bir deprem olsa yandık yandık biz 🤦🏼‍♀️
Allahım yardımcınız olsun gülüm şükür iyim kan aldirmistim yüksek enfeksiyon çıkmıştı apandistden dolayı kontroll altına alındı sürekli kan alınıyor şuan evdeyim akşam yemeğini hazırlıklara başladım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

iyiyiz şükür sen nasılsın 😍
Şükür iyim canım akşam yemeğine baslasim❤️🥰

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Allahım yardımcınız olsun gülüm şükür iyim kan aldirmistim yüksek enfeksiyon çıkmıştı apandistden dolayı kontroll altına alındı sürekli kan alınıyor şuan evdeyim akşam yemeğini hazırlıklara başladım

Şükür iyim canım akşam yemeğine baslasim❤️🥰
Amin 🤲abla kendini çok yorma ya 😊🫶

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ah be gülüm iki ufaklık var evde nasıl yormim gerçi ağır is zaten yapamıyorum ameliyat oldum diye ama yinede oturup dinlenemiom durmayan fırıldak enerjisi hiç bitmeyen bir oğlum var

😂😂
Yaa oda doğru benikilerde öyle hele 3 yaşındaki kızımı bir görsen şok olursun bir sn oturmuyor susmuyor birde çok konuşur 🤣🤣🤣

Ah be gülüm iki ufaklık var evde nasıl yormim gerçi ağır is zaten yapamıyorum ameliyat oldum diye ama yinede oturup dinlenemiom durmayan fırıldak enerjisi hiç bitmeyen bir oğlum var

😂😂
Erkek çocukları genelde öyle ya fırıldak olur 🤣🤣

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Yaa oda doğru benikilerde öyle hele 3 yaşındaki kızımı bir görsen şok olursun bir sn oturmuyor susmuyor birde çok konuşur 🤣🤣🤣

Erkek çocukları genelde öyle ya fırıldak olur 🤣🤣
Evet ya benim büyük 2 buçuk yaşında hiç durmuyor iki saniye oturmuyor nasıl yorulmuyor anlamıyorum babası ile ben yoruluyoruz onun yerine 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar