Günaydın uygulamanın çıtır kızları 😂❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Günaydın uygulamanın çıtır kızları 😂❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 557 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Günaydın uygulamanın çıtır kızları 😂❤
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız çıtır kizlar nerelerdesiniz gurup çok sesiz kimler kışlık hazırlıklarına başladı ve bitir di bitiren bana yardıma gelsin😂😂
@Kaçak 🤩 @alya bu arkadaşlar bayadır girmiyorlar merak ettim haberi olan var mi @Asena.ase haberi olan varmi dm mesj yazamıyorum neden acaba ya
Günaydın canım 😂 çıtırlığım pek kalmadı ama 😂😂😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Nasılsınız çıtır kizlar nerelerdesiniz gurup çok sesiz kimler kışlık hazırlıklarına başladı ve bitir di bitiren bana yardıma gelsin😂😂
@Kaçak 🤩 @alya bu arkadaşlar bayadır girmiyorlar merak ettim haberi olan var mi @Asena.ase haberi olan varmi dm mesj yazamıyorum neden acaba ya
Çıtır jizlar başlığını görünce hemen üstüme alındım cvp yazayım dedim 🤣🤣 ben iyiyim canım sen nasılsın. Kışlık hazırlığım tam anlamıyla bitmedi benimde yardıma ihtiyacım var 🤣

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın canım benim pek çıtır değil de çubuk gibi🤣🤣valla ben hiç uğraşmıyorum kışlıkmış yazlıkmış sanki yaptığımızın kıymeti biliniyor pehhh🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Asena hastanede yatıyor canım biraz rahatsız diğerlerinden haberim yok kuzum beniöde

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
A
Günaydın canım 😂 çıtırlığım pek kalmadı ama 😂😂😂
aaa olurmu hiç biz kadınlar hep cıtırız hep çıtır kalacaz 😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çıtır jizlar başlığını görünce hemen üstüme alındım cvp yazayım dedim 🤣🤣 ben iyiyim canım sen nasılsın. Kışlık hazırlığım tam anlamıyla bitmedi benimde yardıma ihtiyacım var 🤣
😂😂😂canimm ben de iyiyim canim oğlumla uğraşıyorum biryandan da kış hazırlıkları herşey pahalı birşey yaparken 10 defa düşünüyorum

Günaydın canım benim pek çıtır değil de çubuk gibi🤣🤣valla ben hiç uğraşmıyorum kışlıkmış yazlıkmış sanki yaptığımızın kıymeti biliniyor pehhh🤣🤣
Kiz öyle deme ya😂😂çokda cıtırız hep de cıtırız en iyisini yapıyorsun valla

Günaydın kuzucum hastaneden yeni geldim kış hazirligi bu sene yapmadım annem yaptı bana sen naislsinn
Oo annenin eline sağlık ozaman umutcuk nasil

Asena hastanede yatıyor canım biraz rahatsız diğerlerinden haberim yok kuzum beniöde
Teskkur ederik canimmm

İyim cnm şükür sen nasılsın postu görünce kendimi çıtır sanan ben😄🤗

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay şu boğazımı tutabilsem de çıtır olsam yaa en çok istediğim şey ama strese girdikçe yiyorum yedikçe stres kısır döngüye girdim 😅 Kaçak’ı ben de sormuştum Asena iyi uygulamayı bıraktı ama görüşüyoruz demişti 😊

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ay şu boğazımı tutabilsem de çıtır olsam yaa en çok istediğim şey ama strese girdikçe yiyorum yedikçe stres kısır döngüye girdim 😅 Kaçak’ı ben de sormuştum Asena iyi uygulamayı bıraktı ama görüşüyoruz demişti 😊
Bende ayni dertten muzdaribim kilo aldi başını gidiyor bende çıtır değilim ama kendi mi böyle kandıracam artik zayiflayana kadar😂 acaba neden birakti uygulamayı merak ettim

İyim cnm şükür sen nasılsın postu görünce kendimi çıtır sanan ben😄🤗
😂kiz niye öyle dedin resimde gayette çıtırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar