Günaydin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Günaydin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,000 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Günaydin
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Defnenin annesi Ayşem

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canim ya oyoyoy rabbim bir daha göstermesin şifa versin küçük bedenine ben hiç dayanamam bebeklere kızım iki kere fazla öksürse panik oluyoyurum panik atak var bende psikolojik yani çok geçmiş olsun rabbim esirgesin
Allah razi olsun elif cok sagol bende panik ataktim ama artik kendimi bu konuda torpuledim açıkçası çünkü panik halindeyken saglam cocuk bile benim yanimda yaşamaz o yuzden sakin kalmaya özen gösteriyorum

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Allah razi olsun elif cok sagol bende panik ataktim ama artik kendimi bu konuda torpuledim açıkçası çünkü panik halindeyken saglam cocuk bile benim yanimda yaşamaz o yuzden sakin kalmaya özen gösteriyorum
Ben hiç soğuk kanlı değilim çok hassasım hemen ağlarım panik oluyorum elim ayağım boşalıyor yani hiç sevmiyorum bu huyumu malesef annem öldügunde ağzım kilitlendi hastanede yattım üzüntüden vucudum uyuştu yarı felçli gibiydim çok kötü şeyler yaşadım o yüzden çok hassasım tlf çalsa birine biseymi oldu kim öldü aklıma öyle kotu seyler geliyor psikolojik destekte aldım ama nafile acı azalmıyor gittikçe katlanıyor bende

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Asenam çok geçmiş olsun meleğim
Canımsın melegim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben hiç soğuk kanlı değilim çok hassasım hemen ağlarım panik oluyorum elim ayağım boşalıyor yani hiç sevmiyorum bu huyumu malesef annem öldügunde ağzım kilitlendi hastanede yattım üzüntüden vucudum uyuştu yarı felçli gibiydim çok kötü şeyler yaşadım o yüzden çok hassasım tlf çalsa birine biseymi oldu kim öldü aklıma öyle kotu seyler geliyor psikolojik destekte aldım ama nafile acı azalmıyor gittikçe katlanıyor bende
Yaşanmışlıgin var ve gurbettesin uzaktasın gurbetleigin vermis oldugu o psikoliji cok kötü sakin kalmalisin sonuncta geride 2 evladin var

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Çok.guzelmis çiçeğin❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok üzüldüm canım Allah yardımcın olsun inşallah 🤲🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar