Sorum var Gunaydinlar canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Gunaydinlar canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 935 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gunaydinlar canlar
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bi kaç gündür pek yazamadım beni özliyenler soranlar var bende dedimki bu sabah güzel bir günaydın mesajı yazıyım çiçeklerime dedim gününüz aydın neşeniz bol olsun tatliskolarim askitolarim bitanelerim🥰❤️💖🥰❤️💖💕💞
Günaydın demetim 😘 nasılsın iyi misin

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bi kaç gündür pek yazamadım beni özliyenler soranlar var bende dedimki bu sabah güzel bir günaydın mesajı yazıyım çiçeklerime dedim gününüz aydın neşeniz bol olsun tatliskolarim askitolarim bitanelerim🥰❤️💖🥰❤️💖💕💞
gunaydin gulum sabah saat 8 den beri ayaktayim benim paşam uyutmadi beni kalttim kahvaltisini verdim sonra paşam uyudu bende şimdi kalkip evi toplayip cociklara kahvaltu verdikten sonra ablamlara gidecem bugun haftaya dugunumuz var cegiz gidecek bugun hayirlisiyla şu dugun de bi ciksa aradan inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Şükür iyim canimm sen nasılsın 😘❤️arada kasıklarım ağrıyor ama şükür iyim herhalde yalancı sancılar başladı kayram napiyor adamim😍😍
Ya aynen kuzum az kaldı ya sancılar wrtik kendini belli ediyordur sağ slqim gelsin inşallah minik pasamiz 🤲🏻❤️. Kayra ne yapsın yaramazlık yapıyor durduğu yerde durmuyor 😂

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
gunaydin gulum sabah saat 8 den beri ayaktayim benim paşam uyutmadi beni kalttim kahvaltisini verdim sonra paşam uyudu bende şimdi kalkip evi toplayip cociklara kahvaltu verdikten sonra ablamlara gidecem bugun haftaya dugunumuz var cegiz gidecek bugun hayirlisiyla şu dugun de bi ciksa aradan inşallah
Benimkide pek beni uyutmadı koaly gelsin canım hayırlı olsun kimin. Düğünü var ablamı evleniyor 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya aynen kuzum az kaldı ya sancılar wrtik kendini belli ediyordur sağ slqim gelsin inşallah minik pasamiz 🤲🏻❤️. Kayra ne yapsın yaramazlık yapıyor durduğu yerde durmuyor 😂
Amin gülüm amin inşallah çok sagol❤️💕💞🤲benim. Oglanda hiç durmuyor yerinde çok yoruyor beni acayip hareketli ve yaramaz

Amin gülüm amin inşallah çok sagol❤️💕💞🤲benim. Oglanda hiç durmuyor yerinde çok yoruyor beni acayip hareketli ve yaramaz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Benimkide pek beni uyutmadı koaly gelsin canım hayırlı olsun kimin. Düğünü var ablamı evleniyor 😍😍

Ah ahh bizim kayrada öyle olacak belli şuan bile canımı okuyoe insan 1 saniye sabit kalmaz mi ya 😂😂

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ah ahh bizim kayrada öyle olacak belli şuan bile canımı okuyoe insan 1 saniye sabit kalmaz mi ya 😂😂
Kalmiyor canım. Bazen o kadar yaramazlık yapıyor ki oturup ağlıyorum düşün 😂😂

Guznwy

Günaydın canım benim ♥️😘 iyi yapmışsın nasılsın ne yapıyorsun 😍🤗
Günaydın balım iyim şükür uyandım ama hala uzanıyorum sizlerle yazisiyorum pek uyuyamadım gece bizim oğlan da bizle yatıyor çok dönüyor geceleri benim tepeme kadar cikiyor düzeltiyorum yine ayni uyutmuyor kerata sen nasılsın napiyorsun💞💕🥰

Guznwy

Günaydın canım benim ♥️😘 iyi yapmışsın nasılsın ne yapıyorsun 😍🤗
Günaydın balım iyim şükür uyandım ama hala uzanıyorum sizlerle yazisiyorum pek uyuyamadım gece bizim oğlan da bizle yatıyor çok dönüyor geceleri benim tepeme kadar cikiyor düzeltiyorum yine ayni uyutmuyor kerata sen nasılsın napiyorsun💞💕🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kalmiyor canım. Bazen o kadar yaramazlık yapıyor ki oturup ağlıyorum düşün 😂😂

Hahahaha ilerinde öyle olmak istemiyorum 😂😂ama aşırı yaramaz bir de sevildigini anlayıp daha çok simariyor🤦🏻‍♀️😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar