Sorum var Güzel anneler bi akıl verin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gökçe'nin Annesi tarafından oluşturulan Güzel anneler bi akıl verin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 449 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Güzel anneler bi akıl verin
Konbuyu başlatan Gökçe'nin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler benim 5.5 aylık bi kızım var. Son 2 aydır nerdeyse uyku düzeni hiç yok gündüzleri 15 20 dk falan uyuyor gece 3 e kadar kesinlikle uyumuyor ve uyuduğunda 20 dk sonra hemen uyanıyor. Doktora götürdüm kulaklarına baktırdım birşey yok çok şükür sağlığı yerinde ama niye uyumuyor anlamıyorum kafayı yemek üzereyim ne olur bi akıl verin
Aaaa bnm oglumu tarif ediyon bir yasinda hala aynu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba güzel anneler benim 5.5 aylık bi kızım var. Son 2 aydır nerdeyse uyku düzeni hiç yok gündüzleri 15 20 dk falan uyuyor gece 3 e kadar kesinlikle uyumuyor ve uyuduğunda 20 dk sonra hemen uyanıyor. Doktora götürdüm kulaklarına baktırdım birşey yok çok şükür sağlığı yerinde ama niye uyumuyor anlamıyorum kafayı yemek üzereyim ne olur bi akıl verin
Bi derdi olabilir mi Dicem doktora götürdüm diyorsun ilginç atak dönemi olabilir ama 2 ay uzun bir süre gündüz aralıklarla bile olsa sadece 2kez uyut 2 den fazla uyutma oda toplam 1.5. 1.5 3 saat uyumuş olsun gece. 2 3 gün sdabirla geceleri uyutmayi dene direnebilir ama vazgeçme 4. Gün düzene girer inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar