Guzel anneler daha oncede konu acmistim gaz sorunu icin bi bakarmisiniz_?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebb tarafından oluşturulan Guzel anneler daha oncede konu acmistim gaz sorunu icin bi bakarmisiniz_? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,060 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Guzel anneler daha oncede konu acmistim gaz sorunu icin bi bakarmisiniz_?
Konbuyu başlatan Zeynebb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tomris geliyo

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bebekte gaz sorunu için annenin yedikleri içtikleri önemli diyorlar canim bı çay tarifi yazıyorum kizlar sizde yapın isterseniz dosya yükleyemiyorum yoksa sayfayı aticam Rezene Ihlamur papatya anason tane kimyon Hepsi 1er tatlı kaşığı sıcak suya atıp demlenmesini bekliyoruz kaynatmak yok sonra biz içiyoruz bebek değil anne sütü veriyoruz bebekte gaz sorunu geçiyor mutlaka emziren kizlar deneyin buradan da yazın lütfen işe yarıyor mu diye
Yarın deneyeyim İnşAllah iyi gelir çok ihtiyaçım var

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
Oglum 25 günlük iki gün bi cay kaşığı kimyon çayı verdim biraz rahatladi korkuyorum sorun olur mu tecrubeli anneler yazabilir mi?
Ben resenenin çok fazdasini gördüm 1 tatlı kaşığı rezene 1 çay kaşığı tane kimyon bebeğim çok küçükmüş 1 çay kaşığı versen yeterli olur bebeğe gerisini sen iç canım Allah'ın izniyle faydasını görürsün ben çok gördüm

Esinecrin

Kayıtlı Üye
rank
Oglum 25 günlük iki gün bi cay kaşığı kimyon çayı verdim biraz rahatladi korkuyorum sorun olur mu tecrubeli anneler yazabilir mi?
25 günlük bebeğe hiçbirşey verme. Emziriyorsan sen gaz yapmayan şeyler ye. Sakın bidaha asla verme. Tövbe ya.. anne sütü ve mama yeter. Al kucağına sırtına parmak ucunda pit pit vur evin içinde gez gazı çıksın. Biraz emek ver lütfen.

Zeynebb

Kayıtlı Üye
rank
25 günlük bebeğe hiçbirşey verme. Emziriyorsan sen gaz yapmayan şeyler ye. Sakın bidaha asla verme. Tövbe ya.. anne sütü ve mama yeter. Al kucağına sırtına parmak ucunda pit pit vur evin içinde gez gazı çıksın. Biraz emek ver lütfen.
Çok şükür emek veriyorum bazı şeyleri yaşamadan öğrenmez insan yaşanınca anlasiliyo bende konusuyodum basima gelene kadar. Sende konusmaya devam et.

Tomris geliyo

Kayıtlı Üye
rank
25 günlük lohusa birine neden böyle konuşur ki insan bizimde çocuğumuz o kadardı verirken ne yerse yesin yeni doğan ilk 6 ay hem emip hem nefes aldığı için her türlü gaz oluyo sende araştırarak emek verebilirsin insanları kırmak yerine canım

Tüm sayfalar yüklendi.