Güzel anneler 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eeee tarafından oluşturulan Güzel anneler 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 677 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Güzel anneler 🥰
Konbuyu başlatan Eeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Eeee

Kayıtlı Üye
rank
Göbeğimin hizasında pıt pıt atan bişey var acaba bebek mi hareket ediyor yoksa başka birsey mi anlayamadım ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benimde ikinci gebeligim 12+4 günlük hamileyim
Hayir canım bu haftalarda bebeğin hareketini hissedemezsin en erken 17 en geç 20 haftadan sonra çok rahat hissedersin canım karnında atan o pit pit şey rahim seğirmesi de olabilir tansiyon düşüyorsa oradan geçen damarın genişlemesi de aynı şey Bende de vardı ben şuan 13 hafta 6 gunluk hamileyim doktor hissetmen çok zor şuan cok küçük dedi dediğim gibi en erken 17 en geç 20 de hissedersin zaten hissedince o hareketin aslında bebek olmadığını anlarsın dedi

Son düzenleme:

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Göbeğimin hizasında pıt pıt atan bişey var acaba bebek mi hareket ediyor yoksa başka birsey mi anlayamadım ☺️
Merhaba can. Daha cok erken hareket icin. Ama onu bende hissetmistim. Hatta ben bebek hareketleri saniyordum oyle sebiniyordum ki😅 elini gobege katinca kalp gibi pit pit atiyor. Ama harekette olamaz bu kadar ard arda diyordum bir yandanda. Sonra hareketlerini hissetmeye baslayinca onun baska bise oldugunu anliyorsun. Damarlar sanirim canim🤗🤗🤗

Eeee

Kayıtlı Üye
rank
Hayir canım bu haftalarda bebeğin hareketini hissedemezsin en erken 17 en geç 20 haftadan sonra çok rahat hissedersin canım karnında atan o pit pit şey rahim seğirmesi de olabilir tansiyon düşüyorsa oradan geçen damarın genişlemesi de aynı şey Bende de vardı ben şuan 13 hafta 6 gunluk hamileyim doktor hissetmen çok zor şuan cok küçük dedi dediğim gibi en erken 17 en geç 20 de hissedersin zaten hissedince o hareketin aslında bebek olmadığını anlarsın dedi
Belki dogrudur ama ilk hamileligimde oglumun hareketini 9 uncu haftasında hissetmistim ama kasıklarmda hissetmistim bunda ise göbek cevremde hissediyorm doktorumada danısırım bu konuyu

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Belki dogrudur ama ilk hamileligimde oglumun hareketini 9 uncu haftasında hissetmistim ama kasıklarmda hissetmistim bunda ise göbek cevremde hissediyorm doktorumada danısırım bu konuyu
Rahim yukarı çıkıyor bağırsakların yer değiştiriyor organlar bebeğe yer açıyor hissettigin hareket ler bunlar bende sürekli hareketli kim hissediyordum ama inan bebek hareket etmeye başladığında daha farklı olduğunu anlarsın ilk gebeligimde 11 haftada hissetmeye başladım demiştim Dr gülümseyerek organların onlar demişti şimdi ikinciye hamileyim 5 yıl oldu nerdeyse unutmuşum hareketleri hissiyatini hep acabami diye düşünüyordum ama bu hafta emin oldum ki daha önce hissettiklerim bebek deilmis hepimiz onu hissetmekte cinsiyeti öğrenmekte kucagimiza almakta çok sabırsızız 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar