Güzel annelerim anne adaylarim nerelerdesiniz☺☺☺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Güzel annelerim anne adaylarim nerelerdesiniz☺☺☺ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 857 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Güzel annelerim anne adaylarim nerelerdesiniz☺☺☺
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Korkmayın çocuklarınızla aynı yerde yatin
Depremden sonra zaten ben Beşiği oturma odasına taşıdım bizde koltukların arasında yatıyoruz kızımla diğer kızımda beşikte uyuyor önceden kızım tek beşikte odada uyuyordu aklım onda kalıyordu beşiğini taşıdım bende

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Korkmayın çocuklarınızla aynı yerde yatin
Besigi bende oturma odasina taşimiştim esim oglum kizim hepimiz orda yattık ama 2 gündür yatak odasina tekrar gectik laren sesten dolayı asiri huysuzdu mecbur yatak odasina gecmek zorunda kaldik🤲😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyi diyelim iyi olsun sen nasılsın canım kuzuların nasıl
Şükür balim bende 2 gündür kendimdeyim acikcasi psikolji iyice çöktü ama bu günümüze şükürler olsun🤲🙏 Toprak şükür iyi larende dun aşı oldu huysuz asiri derecede ve diş gelicek sanirim 3 gündür atesi vardi şükür bugun yok ama daha diş görünmüyor

İyi diyelim iyi olsun sen nasılsın canım kuzuların nasıl
Şükür balim bende 2 gündür kendimdeyim acikcasi psikolji iyice çöktü ama bu günümüze şükürler olsun🤲🙏 Toprak şükür iyi larende dun aşı oldu huysuz asiri derecede ve diş gelicek sanirim 3 gündür atesi vardi şükür bugun yok ama daha diş görünmüyor
İnşallah canım 🙏
🙏🤲🥰

gözde sevim

Kayıtlı Üye
rank
Besigi bende oturma odasina taşimiştim esim oglum kizim hepimiz orda yattık ama 2 gündür yatak odasina tekrar gectik laren sesten dolayı asiri huysuzdu mecbur yatak odasina gecmek zorunda kaldik🤲😔
Vala ben eşim ve bebeğim aynı odada uyuyoz beşiği yanımızda şuan 3 aylık hamileyim

Bebeğim için korkuyor ve bide karnımdaki olan😟

Bebeğim için korkuyor ve bide karnımdaki olan😟

Bebeğim için korkuyor ve bide karnımdaki olan

Son düzenleme:

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Minnoslarim uzun aradan sonra artik aktif olma zamani özledim sizleri napiyorsunuz bakalim 🥰🥰🥰
Bool yorulmalı günler geçiyor canım 1 numara ders tekrarı. 2 numara diş çıkıyor 6 ay atağı zor atlatıyor. Ev işi yemek temizlik. Ben hınzır gribi olmuşum çocuklar gribti büyükten küçüğe geçti ama normal gribti onlar. Bana geçince bende sıtma felan tuttum gece ateşim 39 40 buldu doktor hınzır gribi olmuşsun dedi mide bulantım felanda vardı kemiklerim agrıyordu. Birde üstune sol kulağım basınç hissi beni mahvetti kulak ağrı eklenince çekilmez oldu. Hala tıkalı kulağım damla kullandım bı fayda göremedim randevum var inş geçer. Duymuyorum mutfaktan diğer odalsrı mutfakta masada kahvaltı yaparken çay kalktığımda bişey istendiğinde duymuyorum bile. Sen nasılsın çocuklar nasıl oldu.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Oğluşumu uyutmaya çalışıyorum kuzum sen nasılsın toprak nasıl oldu
Oyyy kuzym bende şükür iyiyim toprak iyi şükürler olsun daha birdaha hastalanmadik inşallahta hastalanmayiz 🙏😥

Gecmis oksu
Bool yorulmalı günler geçiyor canım 1 numara ders tekrarı. 2 numara diş çıkıyor 6 ay atağı zor atlatıyor. Ev işi yemek temizlik. Ben hınzır gribi olmuşum çocuklar gribti büyükten küçüğe geçti ama normal gribti onlar. Bana geçince bende sıtma felan tuttum gece ateşim 39 40 buldu doktor hınzır gribi olmuşsun dedi mide bulantım felanda vardı kemiklerim agrıyordu. Birde üstune sol kulağım basınç hissi beni mahvetti kulak ağrı eklenince çekilmez oldu. Hala tıkalı kulağım damla kullandım bı fayda göremedim randevum var inş geçer. Duymuyorum mutfaktan diğer odalsrı mutfakta masada kahvaltı yaparken çay kalktığımda bişey istendiğinde duymuyorum bile. Sen nasılsın çocuklar nasıl oldu.
Geçmiş olsun birtanem simdi nasilsin kuzum cocuklar nasil kulagin icin gittinmi doktorar yikama islemi yapiyolar ama 😔 şükür kuzum bende idare ediyorum çocuklarda şükürler olsun iyiler🙏🤲

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.