GÜZEL ANNELERIM BAKIN HELE BANA BI🥰🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan GÜZEL ANNELERIM BAKIN HELE BANA BI🥰🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 640 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı GÜZEL ANNELERIM BAKIN HELE BANA BI🥰🥰
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar larenin durumunu biliyordunuz bugun doktora götürdüm tekrar alerji testi yapıldı ve hic birsey anlayamadilar ve kanindan yumurta ve inek sutu icin kan aldilar ankaraya gonderildi 10 gun sonra cikicak sonuclar ve bu sure zarfinda doktor zadifen damla ve fucicort krem vardi kremi 3 gun damlayi 1 hafta kullanicakmksiz benim sorum bu damla icin yan etkisi uyku yaptığı yazıyor kullanan varmi acaba ne gibi bi damla bu çözemedim alerjik diyor ama
Hiç bilmiyorum tatlım çok geçmiş olsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kizlar larenin durumunu biliyordunuz bugun doktora götürdüm tekrar alerji testi yapıldı ve hic birsey anlayamadilar ve kanindan yumurta ve inek sutu icin kan aldilar ankaraya gonderildi 10 gun sonra cikicak sonuclar ve bu sure zarfinda doktor zadifen damla ve fucicort krem vardi kremi 3 gun damlayi 1 hafta kullanicakmksiz benim sorum bu damla icin yan etkisi uyku yaptığı yazıyor kullanan varmi acaba ne gibi bi damla bu çözemedim alerjik diyor ama
Canım benim doktorun dediği düzende kullan ilaçları vücudun tepkisi olarak ilk başta bir takım yan etkiler olur her ilaç gibi sonrasında alışır faydasını görürsün geçmiş olsun

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sabah aksam mi verdin kuzum damlayi 1 rer damla olarak mi verdin birde kremi sende mi 3 gün kullandin
Krem kortizonlu olduğu için evet 3 gün. Damlayı bende sabah akşam verdim bitanem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yan etli yaptimi yuşahana uyku sersemlik gibi askim

Ilac konusunda bi bilgi vermedi soyle olur boyle yan etkisi var diye ezanede yazio aciklama yapmıyor ztn kuzum

Ilac konusunda bi bilgi vermedi soyle olur boyle yan etkisi var diye ezanede yazio aciklama yapmıyor ztn kuzum
Tesekkur ederim balimmm

Yusahana yan etki yaptım mi kuzum damla uyku ve sersemlik gibi
Evet uyku yaptı oda rahatlatığı için oluyor

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ins 1 yaşına geldiğinde alerjik herşeyi temizlenir gider vücudundan karenin 🥰

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda çoklu besin alerjisi vardı şuan 1.5 yaşında bazı alerjiler devam ediyor çok krem ve o damladan kullandık damlanın üzerine kocaman uyku yapar yazıyordu ama benim kızda hiç öyle şeyler olmamıştı

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben resimlerini görmüştüm benim oğlumda daha da fazlaydı bu isilikler resimlerini özelden atarım istersen. Ben sadece emziriyordum o zamanlar bizede bolca test yaptılar laktoz inteloransı çıktı bana süt diyeti yaptırdılar geçmedi. Sayısız krem ilaç kullandık geçmedi.. sonra pipisinin yapışık olduğu anlaşıldı ameliyatla sünnet oldu rahatladı ama sonra tekrar başladı.. ben yakaladım kayınvalidem elme suyu içiriyormuş çay kaşığıyla o alerji yapmış. İzin vermedim bi dahakine 6. Aydan sonra da gıdım gıdım ek gıdaya geçip vücut tepkisini ölçtüm. Bide bizde 2 köpek vardı evde onları bahçeye alıncada rahatladı. Kedi köpek alerjisi bile olabilir. İlaçtan ziyade zeytinyağı çok iyi gelmişti

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Benim kızımda çoklu besin alerjisi vardı şuan 1.5 yaşında bazı alerjiler devam ediyor çok krem ve o damladan kullandık damlanın üzerine kocaman uyku yapar yazıyordu ama benim kızda hiç öyle şeyler olmamıştı
Ayyy evet kocaman uyku yazıyor ama yok ilacta uykuya fayda etmiyor mus😂

Canım ben resimlerini görmüştüm benim oğlumda daha da fazlaydı bu isilikler resimlerini özelden atarım istersen. Ben sadece emziriyordum o zamanlar bizede bolca test yaptılar laktoz inteloransı çıktı bana süt diyeti yaptırdılar geçmedi. Sayısız krem ilaç kullandık geçmedi.. sonra pipisinin yapışık olduğu anlaşıldı ameliyatla sünnet oldu rahatladı ama sonra tekrar başladı.. ben yakaladım kayınvalidem elme suyu içiriyormuş çay kaşığıyla o alerji yapmış. İzin vermedim bi dahakine 6. Aydan sonra da gıdım gıdım ek gıdaya geçip vücut tepkisini ölçtüm. Bide bizde 2 köpek vardı evde onları bahçeye alıncada rahatladı. Kedi köpek alerjisi bile olabilir. İlaçtan ziyade zeytinyağı çok iyi gelmişti
Oyyy geçmiş olsum kuzum suan nasil peki

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar