Gynoferon ve decavit

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ❤️Şeyma❤️İlyas❤️ tarafından oluşturulan Gynoferon ve decavit başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,307 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Gynoferon ve decavit
Konbuyu başlatan ❤️Şeyma❤️İlyas❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tomris geliyo

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gynoferon ve decavit
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar hamilelik için bunları kullanıyorum ben doktorum yazmıştı. Biri kan ilacı biri vitamin sizde kullanıyor musunuz bunları yada başka bişey
Ben kullanıyorum maalesef kan düzelmiyor 3. Kutuya başladım ama bana mısın demiyor decavit kullanmıyorum devit 3 kullanıyorum doktorum decavit yazmadı onun yerine vitamin ilacı verdi kuzum oda bitti bitecek nerdeyse

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Evet ben kullanıyorum 17 haftaligim.
Ben gynoferon u aç öbürünü tok karna alıyorum. Biri gynoferon dan midem bulandı aç karna aldım diye kusturdı beni o yüzden kahvaltıdan 1 saat sonra almaya başladım şimdi tekrar aç karna almaya başladım çok şükür kusturmuyor artık az Bi mide bulantısı oluyor ama olsun o kadar çok az zaten. Sen nasıl alıyorsun aç mı tok mu

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
De
Ben kullanıyorum maalesef kan düzelmiyor 3. Kutuya başladım ama bana mısın demiyor decavit kullanmıyorum devit 3 kullanıyorum doktorum decavit yazmadı onun yerine vitamin ilacı verdi kuzum oda bitti bitecek nerdeyse
Devit 3 ü bana da yazmıştı ilk kontrolümde kendi doktorumu bulamamıştım başka doktora gittim o yazmıştı 1 kutu Devit 3 ü kullandım bitti sonra kendi doktorum decavit yazdı bana. Bu 3. Kutum sanırım içinde 1 haftalık hap kaldı ama gynoferon daha ilk kutu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
De

Devit 3 ü bana da yazmıştı ilk kontrolümde kendi doktorumu bulamamıştım başka doktora gittim o yazmıştı 1 kutu Devit 3 ü kullandım bitti sonra kendi doktorum decavit yazdı bana. Bu 3. Kutum sanırım içinde 1 haftalık hap kaldı ama gynoferon daha ilk kutu
Valla canım bende ilk başlarda sabah kullanıyordum artık devit 3 hariç hepsini gece uyumadan önce alıyorum vitamin ilacım bitsin bende yeniden decavite baslicam. Gebeliğin başından beri kan ilacı kullanıyorum düzelmiyor doktor bile şaşırdı ama anlamadım hastanede bile yattım onun yüzünden,🤦🏻‍♀️

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Valla canım bende ilk başlarda sabah kullanıyordum artık devit 3 hariç hepsini gece uyumadan önce alıyorum vitamin ilacım bitsin bende yeniden decavite baslicam. Gebeliğin başından beri kan ilacı kullanıyorum düzelmiyor doktor bile şaşırdı ama anlamadım hastanede bile yattım onun yüzünden,🤦🏻‍♀️
Kan ilacını nasıl gebeliğin başında kullanıyorsun. Bn 17. Yada 18.Haftada galiba tam hatırlamıyorum baktım doktorum yazmamış unutmuştur diye Bn söyledim hatırlattım onu 20. Haftadan itibaren yazıyoruz genelde. Demişti yazdı ama sonra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Kan ilacını nasıl gebeliğin başında kullanıyorsun. Bn 17. Yada 18.Haftada galiba tam hatırlamıyorum baktım doktorum yazmamış unutmuştur diye Bn söyledim hatırlattım onu 20. Haftadan itibaren yazıyoruz genelde. Demişti yazdı ama sonra
Valla kuzum ben 8 haftalık iken bı gittim doktora ilk kez bütün tahlilleri yaptı bende kan demir ne varsa düşük çıktı adam direk ferra sanol yazdı bana 😂 o gün bu gündür hala düzelecek Allah nasip ederse

Hiraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Gynoferon ve decavit
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar hamilelik için bunları kullanıyorum ben doktorum yazmıştı. Biri kan ilacı biri vitamin sizde kullanıyor musunuz bunları yada başka bişey
İkisininde kullanıyorum bir de D3 damla kullanıyorum bunlarla beraber

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar