Hafif öksürük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Hafif öksürük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 619 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hafif öksürük
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar nasılsınız INSAALAH iyisinizdir Oglum bugun hafif hafif öksürüyor ama şiddetli deyil arada öksürüğün ilerlememsi için ne yapabilirim evde
Ben doktora sormustum da 6 aydan once her rahatsizliginda bol bol anne sütü verin demisti. Hafif oksurmeye baslayinca sık sık emzirmeye calisiyorum. Biraz kusuyor ama hasta olmasindan iyidir.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya öylemi bir yandan götürmek istemiyorum hastane tıklım tıklım dolu bide yeni geldim insaALLAH yarina kadar bi bakiyim kaç defa öksürüyor çok öksürüyor ose görürüm kayra nasil oldu canim
Çok Şükür ciğerindeki enfeksiyon geçmiş doktor düzelmiş ilaçları azaltarak bırakacz cumaya kadr dedi antibiyotiği 3 gün daha kullanıp bırakacam. Hava aldığı ilaçlafıxa 2 günde 1 azaltarak cumaya kadar bıraktıracam 🤲🏻

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar nasılsınız INSAALAH iyisinizdir Oglum bugun hafif hafif öksürüyor ama şiddetli deyil arada öksürüğün ilerlememsi için ne yapabilirim evde
Canım 4 aylıksa dişde çıkarabilir oda öksürük ve burun akıntısıda yapabilir benim oğlum her diş çıkarmasında öksürük burun akıntısı iştahsızlık yaşar bu sefer hırıltılı yani balgamlı geçiriyor bi türlü atamadı senin miniğe geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifaalarıno verir İnşallah bütün bebeklerin🤲🏻

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Çok Şükür ciğerindeki enfeksiyon geçmiş doktor düzelmiş ilaçları azaltarak bırakacz cumaya kadr dedi antibiyotiği 3 gün daha kullanıp bırakacam. Hava aldığı ilaçlafıxa 2 günde 1 azaltarak cumaya kadar bıraktıracam 🤲🏻
Çok Şükür canim insan nekadar iyi baksa da bir yerden kapıyorlar şifayı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Am
Canım 4 aylıksa dişde çıkarabilir oda öksürük ve burun akıntısıda yapabilir benim oğlum her diş çıkarmasında öksürük burun akıntısı iştahsızlık yaşar bu sefer hırıltılı yani balgamlı geçiriyor bi türlü atamadı senin miniğe geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifaalarıno verir İnşallah bütün bebeklerin🤲🏻
Amin canim ama 2 buçuk aylik daha dişe var inşaALLAH o günlerde gelir🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben doktora sormustum da 6 aydan once her rahatsizliginda bol bol anne sütü verin demisti. Hafif oksurmeye baslayinca sık sık emzirmeye calisiyorum. Biraz kusuyor ama hasta olmasindan iyidir.
Beni uyanikken fazla emmiyor uyurken emiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar