HAFTA VE K─░LO ­čĹ­čĆ╝

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ezgi096 taraf─▒ndan olu┼čturulan HAFTA VE K─░LO ­čĹ­čĆ╝ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 420 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 2 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ HAFTA VE K─░LO ­čĹ­čĆ╝
Konbuyu ba┼člatan Ezgi096
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Canan_

Ezgi096

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 Mart 2021
K─▒zlar merhaba 33+5 im bu ay kilo almaya ba┼člad─▒m toplamda 7 kilo ald─▒m bug├╝n kontrole gittim ve ├žocu─čum i├žin 2340 denildi sizin hafta ve kilolar ka├ž acaba bana az gibi geldi ama son ay al─▒yor diyorlar 37 hafta da do─čuma giricem umar─▒m en az─▒ndan 3 olur ­čĄ▓­čĆ╗

elifsuÔÖí ecrin ada

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
4 ┼×ubat 2021
N
K─▒zlar merhaba 33+5 im bu ay kilo almaya ba┼člad─▒m toplamda 7 kilo ald─▒m bug├╝n kontrole gittim ve ├žocu─čum i├žin 2340 denildi sizin hafta ve kilolar ka├ž acaba bana az gibi geldi ama son ay al─▒yor diyorlar 37 hafta da do─čuma giricem umar─▒m en az─▒ndan 3 olur ­čĄ▓­čĆ╗
Normal canm o zamana kadar al─▒r in┼čallah

Canan_

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
3 May─▒s 2021
Yemene diktat edersen rahatl─▒kla ├╝├ž kilo olursun.ama olmasada kendini ├╝zme benim k─▒z─▒m iki bu├žuk kilo do─čdu ve ┼čuan 13 ya┼č─▒nda benim ve babas─▒n─▒n boyunda . Allah sa─čl─▒kla kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin.

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

├ťst