Haftasına göre büyük

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tülay NALÇACI tarafından oluşturulan Haftasına göre büyük başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,635 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haftasına göre büyük
Konbuyu başlatan Tülay NALÇACI
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın anneler dün doktor kontrolüm vardı 35+3 günlüğüz doktor boyunun haftasına göre 1 hafta ileride olduğunu söyledi bu sorun değil uzun boylu olucak ama başının 2 neredeyse 3 hafta önde olduğunu söyledi sizce ne demek bu böyle Bi durum yaşayan varmı ben biraz tedirgin oldum

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın anneler dün doktor kontrolüm vardı 35+3 günlüğüz doktor boyunun haftasına göre 1 hafta ileride olduğunu söyledi bu sorun değil uzun boylu olucak ama başının 2 neredeyse 3 hafta önde olduğunu söyledi sizce ne demek bu böyle Bi durum yaşayan varmı ben biraz tedirgin oldum
Canım doktorlar herşeyi abartmayi severler inşallah sağlıkla alırsın kucağına 🤲

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Benim ablamın bebeğine öyle diyorlardı başı bacakları iki hafta önde gidiyor diye sonra düzeldi dediler sonra bir hafta önde dediler doğuma bir iki hafta kalmıştı kontrole gitti dediki dönmüş dönmese bile başı büyük normal olması imkansız o acıyı boşa çekersin dedi doğum sancısını sezeryana aldılar şuan çok iyi naşaallah hiç sıkıntısı yok başı büyük dediler ama okadarda büyük değildi yani

Tülay NALÇACI

Kayıtlı Üye
rank
Benim ablamın bebeğine öyle diyorlardı başı bacakları iki hafta önde gidiyor diye sonra düzeldi dediler sonra bir hafta önde dediler doğuma bir iki hafta kalmıştı kontrole gitti dediki dönmüş dönmese bile başı büyük normal olması imkansız o acıyı boşa çekersin dedi doğum sancısını sezeryana aldılar şuan çok iyi naşaallah hiç sıkıntısı yok başı büyük dediler ama okadarda büyük değildi yani
Yani büyük olunca da ne oluyor onu da anlamadım Bi hastalık falan mı demek acaba

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de geride çıktı 1 hafta zayıf Doğar dedi doktor lar değişik ya
Günaydın anneler dün doktor kontrolüm vardı 35+3 günlüğüz doktor boyunun haftasına göre 1 hafta ileride olduğunu söyledi bu sorun değil uzun boylu olucak ama başının 2 neredeyse 3 hafta önde olduğunu söyledi sizce ne demek bu böyle Bi durum yaşayan varmı ben biraz tedirgin ol

Tüm sayfalar yüklendi.