Haftasına göre geride olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep’in annesii tarafından oluşturulan Haftasına göre geride olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 888 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Haftasına göre geride olması
Konbuyu başlatan Zeynep’in annesii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba 32 haftalık hamileyim bugün doktor 30 haftalık gözüküyor dedi başına böyle birşey gelen var mı doktor sağlıklı korkma dedi ama yine de içim rahat değil

Elisa ikra34

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhaba 32 haftalık hamileyim bugün doktor 30 haftalık gözüküyor dedi başına böyle birşey gelen var mı doktor sağlıklı korkma dedi ama yine de içim rahat değil
Bir iki hafta ilerde veya geride olması sorun değil ki cnm doktor sağlıklı demiş korkma sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim 🤲

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yk cnm sknti degil icni ferh tut yemegni ye sglikli besinler ye hemen duzelir benm oglum hep gdiordum diordu gelisimi geride cok skr sag salim kucgma aldm 😀😀

Zeynep’in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Yk cnm sknti degil icni ferh tut yemegni ye sglikli besinler ye hemen duzelir benm oglum hep gdiordum diordu gelisimi geride cok skr sag salim kucgma aldm 😀😀
Böyle mesajlar beni öyle mutlu etti ki anlatamam ilk hamileliğim olduğu için tedirgin oluyordum sabahtan beri canım çok sıkılmıştı çok teşekkür ederim içim rahatladı 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir iki hafta ilerde veya geride olması sorun değil ki cnm doktor sağlıklı demiş korkma sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim 🤲
Amin inşallah işte yine de tedirgin oldum şimdi içim rahatladı

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Böyle mesajlar beni öyle mutlu etti ki anlatamam ilk hamileliğim olduğu için tedirgin oluyordum sabahtan beri canım çok sıkılmıştı çok teşekkür ederim içim rahatladı 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah işte yine de tedirgin oldum şimdi içim rahatladı
Valalhi her gttgmde iki hafta geride diordu yesillik yedim meyve yedm et yedim duzeldi hemen duzelio cnm sık sık ye hemen duzelio cnm basma geldginicn bliom.. canini hc skma rabbm sag salim kcgna almayi nasip etsn inss ..😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar