Sorum var Hakkınızı helal edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birbebekanne2134 tarafından oluşturulan Hakkınızı helal edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,450 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hakkınızı helal edin
Konbuyu başlatan Birbebekanne2134
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Napiyorki gamzem yaşı küçük belkide ondan biraz fazla soru soruyor gibi
Bos konusuyor bence fazla soru sormak degilki bu soru sormuyor bile
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oyle olsun bakalim
Asla oynamam ben üzüldüğümü görmüyorsunuz sadecee sizle paylaşmak istedim o kadar

Asl

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bilmiyorum kuzum tuhaf yani bende çözmüş değilim çok boş post açıyorsun diye uyarmıştım ve bide şu var arkadaştan özür dileyerek söylüyorum niyetini bilmiyorum sonuçta ama yarın kürtaj olucam diyor sonra türkü söylüyorum diyor yani bu nasıl bir psikolojidir

Birbebekanne2134

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum kuzum tuhaf yani bende çözmüş değilim çok boş post açıyorsun diye uyarmıştım ve bide şu var arkadaştan özür dileyerek söylüyorum niyetini bilmiyorum sonuçta ama yarın kürtaj olucam diyor sonra türkü söylüyorum diyor yani bu nasıl bir psikolojidir
Üzülüyorum diye dinliyorum dedim

Neyse ben kötü biri değilim hayatta

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Canım sen sürekli post açıyorsun arkadaşlarımız hepimiz rahatsız oluyoruz mesala sorununu posta paylaş sonra tekrar tekrar açıyorsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bak canım bugüne kadar açtığın postlari hepsini kendin başkasının ki gibi onu bakalım sende bize hak vericeksin

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
😔😔 Uyumam gerek arkadaşlar yinede yarin belki yatarsam beli olmaz beni unutmayın giremezsem tm mı bol bol dua edin cok tesekkür ederim bu arada 😔🙏 ağlıcam yazarken

Türkü söylüyorum kendi kendime ne ağlarsın benim zülfü siyahım buda gelir buda geçer ağlama 😭
Ben anlamadım bişey bu yazıdan niye uyutmuycaz ki

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Valla tuhaf birisin biraz bir tek bana mi oyle geliyor bilmiyorum gercekmisin ya🤔
Vallaha canim bu arkadaslarin butun postu garip ben en basindan şupelenmişdim amma sadece ben hissediyorum diye kimseye bisey soylememistim. Yani 1 tane diyil kac tane post acti hasdaneden geldikden sonra. 1 tane acib bizi merakta bırakmamak icin yazsaydi anlardim amma. Bebegini kaybetin yani 100 tane post acman garip geldi açikcasi

Canim yasi kucuk diyilki. 20 yasinda yetişkin biri. Bende 20 yasindayim amma boyle seyler sormuyorum

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
😔😔 Uyumam gerek arkadaşlar yinede yarin belki yatarsam beli olmaz beni unutmayın giremezsem tm mı bol bol dua edin cok tesekkür ederim bu arada 😔🙏 ağlıcam yazarken

Türkü söylüyorum kendi kendime ne ağlarsın benim zülfü siyahım buda gelir buda geçer ağlama 😭
sanirim sen hala ergenlik dovrunu yasiyorsun cocuksun sanki heyati derk etmeden kocaya kacmisin Allah yardimcin olsun😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gerçekten cok üzülüyorum arkadaşlar ben siliyorum uygulamayı sucsuzum
Kimse suçlusun demedi ki nedem böyle bir cümle kurdun. Yani cümlelerin tuhaf bebeğimi alacaklar yarın diyorsun ama türkü söylüyorum vs diyorsun rabbim düşmanıma vermesin ama benim sadece erken doğum riski var doparsa yaşaması zor dedikleri şçin bile bir zaman kendine gelememiştim.ondan herkes tuhafsın diyor

Tüm sayfalar yüklendi.