Sorum var Hala oluyorum kızlar 😍❤️😂💝

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Hala oluyorum kızlar 😍❤️😂💝 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 672 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hala oluyorum kızlar 😍❤️😂💝
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar çok mutluyum az önce çok güzel bir haber aldım yengem hamileymiş, ilk defa hala olucam daha önce iki kez teyze oldum ama ilk defa bu duyguyu tadacam, abim aradı ilk haberi bana verdiler o yüzden çok mutluyum😍♥️😘 keza abimin mutluluğu beni daha da çok mutlu etti , bende bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim 😍❤️ rabbim bebek bekleyen herkese nasip etsin inşallah 🤲❤️ güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkürler prenseslerim sizi çok seviyorum 😍♥️💝😘
Maşallah Allah ellerine almayida nasip etsin hayırlı uğurlu olsun bebiş

Kızlar çok mutluyum az önce çok güzel bir haber aldım yengem hamileymiş, ilk defa hala olucam daha önce iki kez teyze oldum ama ilk defa bu duyguyu tadacam, abim aradı ilk haberi bana verdiler o yüzden çok mutluyum😍♥️😘 keza abimin mutluluğu beni daha da çok mutlu etti , bende bu güzel haberi sizinle paylaşmak istedim 😍❤️ rabbim bebek bekleyen herkese nasip etsin inşallah 🤲❤️ güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkürler prenseslerim sizi çok seviyorum 😍♥️💝😘
Oy maşallah canım sağ salim kucağına alır inşallah yengen😍❤️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Gözun aydin bebeğim evet teyze hala olmak çok güzel bisey kendi evladın gibi oluyor Allahım sağ sağlım kucaklarına almayı nasip etsin inşallah 💕💕🤲
Amin inşallah canım benim ♥️🤲 çok teşekkür ediyorum 🤗💝
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah çiçeğim bende seni çok seviyorum. Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almasını nasip etsin inşallah ❤️
Amin inşallah canım benim çok teşekkür ederim 😘❤️

Ayy minik hala rabbim sağ salim kucaklarına almayı nasip etsin inşallah gözünüz aydın kuzum ❤️🤲🏻
Amin inşallah canım 🤲 çok teşekkür ederim 😘 iyiki varsınız ♥️

Maşallah Allah ellerine almayida nasip etsin hayırlı uğurlu olsun bebiş
Amin canım çok sağol 🤲💝

Oy maşallah canım sağ salim kucağına alır inşallah yengen😍❤️
Amin inşallah canım 🤲♥️ çok teşekkür ederim 🤗💝

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Gözünüz aydın mariyam rabbim saglikla kucağına almayı nasıp etsin inşallah darısı benim başıma ve bekleyenlerin 🤲🥰🤗🙏🏻

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Gözünüz aydın mariyam rabbim saglikla kucağına almayı nasıp etsin inşallah darısı benim başıma ve bekleyenlerin 🤲🥰🤗🙏🏻
Teşekkür ederim canım benim ♥️😍 amin amin inşallah kuzum rabbim tez zamanda sizleri de sevindirsin, biliyor musun yengem bir buçuk yıldır gitmediği doktor kalmadı sürekli istiyordu doktor hiç bir sıkıntı olmadığını söylemişti ama o sürekli ısrarla başka doktorlara gitti , annemde hep kızım daha çok erken rabbim ne zmn nasip ederse o zaman olur derdi, ve şükür oldu da rabbim sizlere de nasip etsin inşallah canım 🤲♥️ dua et tevekkül et Rabbime elbet zamanı geldiğinde nasip olucak 🤲😍

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim canım benim ♥️😍 amin amin inşallah kuzum rabbim tez zamanda sizleri de sevindirsin, biliyor musun yengem bir buçuk yıldır gitmediği doktor kalmadı sürekli istiyordu doktor hiç bir sıkıntı olmadığını söylemişti ama o sürekli ısrarla başka doktorlara gitti , annemde hep kızım daha çok erken rabbim ne zmn nasip ederse o zaman olur derdi, ve şükür oldu da rabbim sizlere de nasip etsin inşallah canım 🤲♥️ dua et tevekkül et Rabbime elbet zamanı geldiğinde nasip olucak 🤲😍
Aminnn mariyam inşallah saglikla hayirlisyla canım benim hayırlı olsun tekrar 🙏🏻❤️😘♥️

Tüm sayfalar yüklendi.