HALI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan HALI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 479 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı HALI
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bence de hem kendin daha temiz yıkıyorsun hem ihtiyacın olunca kullanıyorsun hem de paran cebinde kalıyor ben kocişimi ikna edemedim bir süre ısrar etmeye ara verip doğum günüme yakın azıcık dırdır etmeyi düşünüyorum 🤣🤣🤣
Benim eşim aldı canım aparatlar çok küçük koltuk için ideal ama halı için değil insanı çok uğraştırıp yoruyor malesef bende kiwinin var bi kere kullandım koydum kenara çünkü koltuklarımda kılıf var benim giydirmeli

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim aldı canım aparatlar çok küçük koltuk için ideal ama halı için değil insanı çok uğraştırıp yoruyor malesef bende kiwinin var bi kere kullandım koydum kenara çünkü koltuklarımda kılıf var benim giydirmeli
Uygun diye kiwi baktım ben de iyiki söyledin ya halı temizlemeyecekse almıyim o zaman benim koltuklar da kılıflı ama zaten temizliği zor olmuyor halı yıkayacak yerim yok makina iyi olurdu

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Uygun diye kiwi baktım ben de iyiki söyledin ya halı temizlemeyecekse almıyim o zaman benim koltuklar da kılıflı ama zaten temizliği zor olmuyor halı yıkayacak yerim yok makina iyi olurdu
Bissell ve yasomi markanın aparatları süpürge ucu gibi kullanımı rahat pahalı ama iyi kiwinin halı yıkama başlığı minnacık bide leke vardı makineyle çekmeyle çıkaramadım elimle bulaşık parlatıcısı döküp sildim iki dk da çıktı vakumları güçlü değil o kadar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar