Halsiz ve bakımsız..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fikriye tarafından oluşturulan Halsiz ve bakımsız.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 517 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Halsiz ve bakımsız..
Konbuyu başlatan Fikriye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
F

Fikriye

Guest
Merhaba güzel anneler ben 8+4 haftamdayim ve 2.5 yaşında bir kızım var bu aralar sürekli uyuyorum çok bir iş yapmak gelmiyor içimden ve en önemlisi kendimi çok saldım hiç bakamıyorum ve buda beni mutsuz ediyor haftada 1 defa bakımlı isem eğer diğer günler paspal geziyorum ve eşim isten gelince aslinda öyle karşılamak istemiyorum siz neler yaptınız veya yapıyorsunuz 😊

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ben 8+4 haftamdayim ve 2.5 yaşında bir kızım var bu aralar sürekli uyuyorum çok bir iş yapmak gelmiyor içimden ve en önemlisi kendimi çok saldım hiç bakamıyorum ve buda beni mutsuz ediyor haftada 1 defa bakımlı isem eğer diğer günler paspal geziyorum ve eşim isten gelince aslinda öyle karşılamak istemiyorum siz neler yaptınız veya yapıyorsunuz 😊
Canım ilk zamanlar inanılmaz halsizlik oluyor günlük duşunu alıp temiz iyi hissedecegin kıyafetler giyersen yeterli olur

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım bende ilk haftalar berbat durumdayım uykudan uyanamıyordum oğluma annem bakıyordu ev işi bile eşime kalmıştı önemli olan sizsiniz boşver yat dinlen 😍🥰🤲

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Şuan eşimin ne düşündüğü umurumda değil 😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım ilk ve son aylarda neredeyse hepimizde oluyor o halsizlik kötü hissetme hiç kendini eşin bi süre idare eder bence ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.