Hamam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru Ulus tarafından oluşturulan Hamam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 881 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamam
Konbuyu başlatan Ebru Ulus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar size önemli bir sorum olacak 8 aylık hamileyim eşim bu hafta ailecek hamama gidelim diyor gebelikte hamama giden oldumu aranızda sakıncalı mı internetten araştırdım ilk üç ay organ gelişimi olduğu için sakıncalı diyor lütfen giden varsa veya bilgisi olan bilgilendirsin çok gitmek istiyorum bende 😔😒

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hamamda rahat edebilecek misin canım 8 aylık birde o sıcak buhar falan darlamasın Allah korusun

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla enfeksiyon için birebir hemen kaparsın yani bir girmeye hemen idrar yolu enfeksiyonu gitme derim erken doğum riski de yapar 8 aylık az değil doğuma gireceklere de bol bol sıcak duş alın derler valla benden demesi yine de sen bilirsin bu kadar risk varken ben olsam gitmem

Gülşah006

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar size önemli bir sorum olacak 8 aylık hamileyim eşim bu hafta ailecek hamama gidelim diyor gebelikte hamama giden oldumu aranızda sakıncalı mı internetten araştırdım ilk üç ay organ gelişimi olduğu için sakıncalı diyor lütfen giden varsa veya bilgisi olan bilgilendirsin çok gitmek istiyorum bende 😔😒
İlk haftalar düşüğe sebeb olur derler son aylar ne olur bilmiyorum hamam suyunda farklı.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
O denli sıcağa dayanabilecek misin canım 🙄 8 aylık diyorsun bide tehlikeli olabilir bilemedim illa gideceksen de çok durma bence

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyken hamam tavsiye edilmıyor canım hem sıcak hem enfeksiyona birer bir acık yer hemde buharda oldugu İcin cok tehlikeli sıcaktan bayılma riskin bile var bence son aylar ne kendini riske at ne bebegıni yinede sen bilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.