Hamile kalamıyorum

• Konbuyu başlatan Gamze38
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hamilelik Belirtileri kategorisinde Gamze38 tarafından oluşturulan Hamile kalamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,619 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hamilelik Belirtileri
Konu Başlığı Hamile kalamıyorum
Konbuyu başlatan Gamze38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mucizebebekim

Zpppp

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 senelik evliym cock istiyorm ama kaç aydır deniyorm olmuyo bugün 9 Kasım da adet oldm adetim 4 yada 5 gün suryo ne zaman ilişkiye girmem lazm kaç günde bir bna yardmci olurmusnz
Hiç zaman kaybetme adam akıllı bir doktora gitmeni tavsiye ediyorum doktor dediysem gerçek bir doktor diplomalı hiçbir şey bilmeyen bir doktor değil benim gibi pişman olmanı istemem

Fatma034

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile kalma takvimi uygulamasını indirdim ve onda takip ettim adet günümü başlaması ve bitmesi gününü tam net bir şekilde belirledim ve kendimi takip etmeye başladım...ne zaman eşimle birlikte olduğum günümü da işaretleyip not yazıp takip ettim kendimi ve o uygulama da zaten gösteriyor hangi günlerde hamile kalacağın günleri göreceksin sen o günlerde eşinle birlikte ol ve başka günlerde de birlikte ol ziyan olmaz...ben böyle hamile kaldım şükürler olsun... hamile kaldığımı hatta farketmedim 3 buçuk aylık olunca öğrendik hamile olduğumu 😄 bence sizler de böyle yapın inşallah olur.
Hangi uygulama Acaba

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bi problem yok sitres vs yapma diyosa kesinlikle yumurtlama takvimini takip etmelisin bunun icin testler de var arastir..

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 senelik evliym cock istiyorm ama kaç aydır deniyorm olmuyo bugün 9 Kasım da adet oldm adetim 4 yada 5 gün suryo ne zaman ilişkiye girmem lazm kaç günde bir bna yardmci olurmusnz
Herkezon onerisi cok dogru qma bunlarinyaoarkende zaman geciyor farkinda olmuyoruz 1 yil derken 3 yil olu veriyo . İlk bi drye gorunun kadinda kusur erkekte kisir olur derler . Bende birsey cikmadi esimde rahatsizlik cikti 2 yilin sonunda ameliyat oldu 4 ay sonrasina hamile kaldim . İlk once sen kadin doguma gidiceksin esinde sperm ornegi vericek sonra urolojiye goturecek sonuclari . Durumnuza gore ortaya binsonuc cikicak zaten otelemeyin doktora gidin hatta koşun . Bizim 2 yilimiz gitti denemelerden

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Canim instgramda mfk yontemi var dr var lutfen bi ona bak ben 12 tildan sonra kendiligimden kaldim ki bizim tup beb sansi bile yoktu nerdeyse ben mfk cok istedim ulasamadim belki sana nasip olur @drmfkofficial bi göz at
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim instgramda mfk yontemi var dr var lutfen bi ona bak ben 12 tildan sonra kendiligimden kaldim ki bizim tup beb sansi bile yoktu nerdeyse ben mfk cok istedim ulasamadim belki sana nasip olur @drmfkofficial bi göz at
Ayrica stres yapiyosan olsun oldumu bu ay tuttumu diye yumurtalik takibiyleniloskide olmuyo stres herseyin basi once stresinden kurtul sonra allaha tevekkul et ben bitti dedim bosanma asamasindaydik ki hamile oldugumu ogrendim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar