Hamile kalmak istiyorum

• Konbuyu başlatan Hyryr
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hyryr tarafından oluşturulan Hamile kalmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 731 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile kalmak istiyorum
Konbuyu başlatan Hyryr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kudretimm
H

Hyryr

Guest
Ben hamile kalmak istiyorum 4 aydır deniyorum olmuyor ve doktor Bi sıkıntı olmadığını söyledi ne yapabilirim

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben hamile kalmak istiyorum 4 aydır deniyorum olmuyor ve doktor Bi sıkıntı olmadığını söyledi ne yapabilirim
Canım Instagram da docdrmfk diye bir doktor var onun mfk yöntemi diye bir yöntem anlatıyor hamile kalan çok istersen o sayfaya göz at hamile kalmak için günler ayarlamış herkeste tutuyor bence dene

Melike5

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle Rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah 😌 çok kısa bir süre sakın kendini ümitsizliğe düşürme çünkü bende başta korunuyordum bıraktım ve 3 ay deneme sonucu anca hamile kalmıştım ama ne zaman olacak diye düşünmeyi bıraktığım anda oldu inan ki bir anda oluyor yeter ki gönlünü ferah tut

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım psikolojik olarak cok stres yapıyorsun ondan olmuyor dur ben hamile kalmayı düşündüğüm den beri her ay oldumu acaba diye her ay stres yapardım 8 ay denedim yaşım geçiyor diye en sonunda bıraktım olursa olur dedim 1 ay sonra hamile olduğumu öğrendim sadece stres yapma oluruna bırak canım

L

Lohusa

Guest
Dikkatli oku lutfen, yumurtlama gününü dogru tespit et,gerekirse ovulasyon kiti al ve mutlaka o günden bir gun once, o gun ve sonraki gun birlikte olun. Herhangi bir sorun yoksa gunden birden fazla birlikte olun. Ve gorev gibi degil, keyifle hazirlanin o tarihlere ;)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar