Hamile kalmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Necibeeee tarafından oluşturulan Hamile kalmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,420 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamile kalmak istiyorum
Konbuyu başlatan Necibeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Necibeeee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 6 aylık evliyim eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz ama benim son 4 aydır adet tarihlerim de düzensizlikler oluştu mesela ayın 10 da olduysam diğer ay 6 da falan oluyorum her seferin de 4-5 gün geri atıyor ve leke gibi gelip sonradan çoğalıyor ben şimdi yumurtlama zamanlarını nasıl hesaplayabilirim yada öneriniz nedir hamile kalmak için

Son düzenleme:

Ümmügül34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım . Google ye maydonoz kürü yazarsan çıkar . Kullandım ve ertesi ay gebeyim :) Allah hayırlısını nasip etsin bu kürü şuna inanarak yaptım Allah'tan gelen bir bitki maydanoz olduğu için öyle ilaç vs. Değişik şeyler uygulamak istemedim.

Necibeeee

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 6 aylık evliyim eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz ama benim son 4 aydır adet tarihlerim de düzensizlikler oluştu mesela ayın 10 da olduysam diğer ay 6 da falan oluyorum her seferin de 4-5 gün geri atıyor ve leke gibi gelip sonradan çoğalıyor ben şimdi yumurtlama zamanlarını nasıl hesaplayabilirim yada öneriniz nedir halile kalmak için

Merhaba canım . Google ye maydonoz kürü yazarsan çıkar . Kullandım ve ertesi ay gebeyim :) Allah hayırlısını nasip etsin bu kürü şuna inanarak yaptım Allah'tan gelen bir bitki maydanoz olduğu için öyle ilaç vs. Değişik şeyler uygulamak istemedim.

Duymuştum bir de soğan kürü falan diyorlar acaba oda işe yarar mı ve adet günlerimin değişmesi normal mi size öyle bir şey oldu mu acaba

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 6 aylık evliyim eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz ama benim son 4 aydır adet tarihlerim de düzensizlikler oluştu mesela ayın 10 da olduysam diğer ay 6 da falan oluyorum her seferin de 4-5 gün geri atıyor ve leke gibi gelip sonradan çoğalıyor ben şimdi yumurtlama zamanlarını nasıl hesaplayabilirim yada öneriniz nedir halile kalmak için
Yumurtlama takvimi indir bide yeni evliymissin bir yıl geçsin dene biraz daha

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum evliliğin ilk aylarında düzensizlik olabiliyor. Doktor kontrolü, folik asit kullanımı, gün aşırı ilişki, ilişkiden hemen sonra ayağa kalkma 15-20 dakika bekle ve stresten uzak durmanı öneririm

Merhaba kızlar 6 aylık evliyim eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz ama benim son 4 aydır adet tarihlerim de düzensizlikler oluştu mesela ayın 10 da olduysam diğer ay 6 da falan oluyorum her seferin de 4-5 gün geri atıyor ve leke gibi gelip sonradan çoğalıyor ben şimdi yumurtlama zamanlarını nasıl hesaplayabilirim yada öneriniz nedir hamile kalmak için
Rabbim kısa zamanda hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin inşallah ❤️🌹

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Flo uygulama indir canım oradan takip et değerlendirmen gereken günleri 🤍

Necibeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum evliliğin ilk aylarında düzensizlik olabiliyor. Doktor kontrolü, folik asit kullanımı, gün aşırı ilişki, ilişkiden hemen sonra ayağa kalkma 15-20 dakika bekle ve stresten uzak durmanı öneririm
Beklediğim oldu uzun süre ama demek zamanı varmış hayırlısı diyelim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canım teşekkür ederim 💜
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canım teşekkür ederim 💜
Rabbim kısa zamanda hayırlı sağlıklı bi evlat nasip etsin inşallah ❤️🌹
Âmin isteyen herkese nasip etsin Rabbim 🤲😍

Sybm

Guest
rank
Kuzum ayıp olacak ama cnm ilişki sonrası 5 dakika eşin vajinandan penisini çıkarmasın çıkardıktan sonra ayagını havaya kaldır bekle bi süre

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar