Hamile kalmak istiyorum acil bakin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Fatma034 tarafından oluşturulan Hamile kalmak istiyorum acil bakin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,594 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamile kalmak istiyorum acil bakin
Konbuyu başlatan Fatma034
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_kavillioğlu

Fatma034

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben kaç aydır deniyorum bir türlü olmuyor hamile kalamıyorum napmam lazm doktor sıkıntı da yok dedi bu ay adetime 1 hafta var daha ama 2 3 gündür aralıklarla altımda bı ağrı var içimden bişey çıkacak gibi sizce hamilemiyim

Hemide1az

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben kaç aydır deniyorum bir türlü olmuyor hamile kalamıyorum napmam lazm doktor sıkıntı da yok dedi bu ay adetime 1 hafta var daha ama 2 3 gündür aralıklarla altımda bı ağrı var içimden bişey çıkacak gibi sizce hamilemiyim
Adet gününüz geçerse test yapın

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle hamile kalamiyorum olmuyor düşüncesinden kurtulman gerekiyor emin ol olmuyor stresi yuzunden olmuyor düşünmeyi kafayı takmayı bıraktığın an oluyor tecrübe ile sabit. Rabbim nasip etsin inşallah 🤲

Canım benimde hemen olmamıştı 6 ay sonra oldu 3 ay yarım yamalak korunduk 3 ay korunmadik yumurtlama dönemini takip et canım ben program indirmiştim ordan takip ediyordum yumurtlama donemini .ben adetim 10 gün geciktikten sonra yapmıştım testi çünkü öncesinde 3 ayda resmen 10 test yapmıştım oldu mu ki diye😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide canım çok strese girme olmicak mi diye ben en son nekadar test yaptıysam olmuyor dedim bıraktım test yapmayı felan adetim gecikti öyle yaptım çünkü hep umut sonu hep hüsran oluyordu buda çok üzücü seni çok iyi anlıyorum.insallah hamilesindur canım gönlünden ne geçiyorsa o olsun🌼

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sıkıntı yapma cnm benim yengem de sizin gibi sıkıntı stres yaptı evlendikten 12 sene sonra hamile kaldı

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Öncelikle stresten, olmayacak korkusundan kendini uzak tutmalısın. Adet bitiminden başlayarak gün aşırı ilişkiye gir, folik asit başla, ilişkiden hemen sonra ayağa kalkma kuzum Rabbimin izniyle olur inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar