Hamile kalmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Necibeeee tarafından oluşturulan Hamile kalmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,428 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamile kalmak istiyorum
Konbuyu başlatan Necibeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 6 aylık evliyim eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz ama benim son 4 aydır adet tarihlerim de düzensizlikler oluştu mesela ayın 10 da olduysam diğer ay 6 da falan oluyorum her seferin de 4-5 gün geri atıyor ve leke gibi gelip sonradan çoğalıyor ben şimdi yumurtlama zamanlarını nasıl hesaplayabilirim yada öneriniz nedir hamile kalmak için
Bence Bi kadın doğum uzmanına görünün genel Bi tarama yapsın her şey normalse stres yapmazsınız müdahale edilmesi gereken bir şey varsa da öğrenmiş olursunuz biz kadınlar aslında çok ihmal ediyoruz kendimizi rutin kontrolleri aksarıyoruz inşallah sağlıkla en güzel zamanda evlat sahibi de olursunuz

Ebrulii

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 6 aylık evliyim eşimle bebek sahibi olmak istiyoruz ama benim son 4 aydır adet tarihlerim de düzensizlikler oluştu mesela ayın 10 da olduysam diğer ay 6 da falan oluyorum her seferin de 4-5 gün geri atıyor ve leke gibi gelip sonradan çoğalıyor ben şimdi yumurtlama zamanlarını nasıl hesaplayabilirim yada öneriniz nedir hamile kalmak için
Merhaba canım benimde düzensizdi adetin bittikten sonra hamile kalabilirsin canım ama eğer ki çok istersen kalamiyosun hamile onuda diyim kafadan çıkar onu bide bi önerim var benim ilk evlendiğimde iki sene çocuğum olmadı çok yere gittik bi sorun yok dediler ama olmadi ben 20 gün boyunca meryem süresini okudum 20 günün sonunda hamile olduğumu öğrendim onuda yapabilirsin yer gök dua üstüne inşallah bi bebişin olur sağlıklı sıhhatli 🤲🌸

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Beklediğim oldu uzun süre ama demek zamanı varmış hayırlısı diyelim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canım teşekkür ederim 💜

Tamam canım teşekkür ederim 💜

Âmin isteyen herkese nasip etsin Rabbim 🤲😍
Aynen canım Rabbim onun zamanını biliyor hayırlı bi şekilde Allah sanada nasip eder inşallah 🙏🏻

Necibeeee

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ayıp olacak ama cnm ilişki sonrası 5 dakika eşin vajinandan penisini çıkarmasın çıkardıktan sonra ayagını havaya kaldır bekle bi süre
O şekilde de denedik canım ama demek tutmadı hormonlar zamanla yerine oturuyor da olabilir belki diye düşündüm

Bence Bi kadın doğum uzmanına görünün genel Bi tarama yapsın her şey normalse stres yapmazsınız müdahale edilmesi gereken bir şey varsa da öğrenmiş olursunuz biz kadınlar aslında çok ihmal ediyoruz kendimizi rutin kontrolleri aksarıyoruz inşallah sağlıkla en güzel zamanda evlat sahibi de olursunuz
Doğru diyorsunuz hormonlar değişime uğradığı için de böyle şeyler yaşıyor olabilirim diye düşündüm ama bir daha ki ay aynısını yaşarsam gideceğim büyük ihtimal dediğiniz gibi ihmale gelmez

Sybm

Guest
rank
O şekilde de denedik canım ama demek tutmadı hormonlar zamanla yerine oturuyor da olabilir belki diye düşündüm

Doğru diyorsunuz hormonlar değişime uğradığı için de böyle şeyler yaşıyor olabilirim diye düşündüm ama bir daha ki ay aynısını yaşarsam gideceğim büyük ihtimal dediğiniz gibi ihmale gelmez
Onun bi tutma anı var inşallah kuzum tutar

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Bi doktora görün canım. Stres yapmamaya çalış. Rabbim nasip etsin tez vakitte inşallah 🤲

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm.. cnm adetten yikandigin gibi 2 günde bir ilişkiye gir .. ilişkiden hemen sonra ayağa kalkma ayaklarını havaya doğru uzat ve Yarım saat öyle bekle.. tabi beslenmene sende eşinde dikkat et.. folik asit ak eczaneden onu iç.adet olana kadar dene tutar insallh.. tutmazsa eğer doktora görün belki rahim tüpün kapalıdır ki rahim tüpün kapalıysa hamile kalamazsin.. kapalıysa doktora gider actirirsin.. rabbim sağlıklı evlat nasip eylesin sana ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar