Hamile miyim acaba

• Konbuyu başlatan Ayza
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayza tarafından oluşturulan Hamile miyim acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 493 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile miyim acaba
Konbuyu başlatan Ayza
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice _07
A

Ayza

Guest
Son adetim 30 Aralık düzenlidir, 1 haftadır yumurtalıklarım da da ara ara batma gibi kısa kısa ağrılar öluyor bugün de adet sancısı gibi ağrım var göğüslerimde de bölgesel şişlik var adet öncesi böyle olmazdı 6 gün var adetime çok da yorgunluk var sizce nedir?

Maviş

Kayıtlı Üye
rank
Son adetim 30 Aralık düzenlidir, 1 haftadır yumurtalıklarım da da ara ara batma gibi kısa kısa ağrılar öluyor bugün de adet sancısı gibi ağrım var göğüslerimde de bölgesel şişlik var adet öncesi böyle olmazdı 6 gün var adetime çok da yorgunluk var sizce nedir?
Adetini bekle olmzsan test yap uşutmus olabilirsin test pozitif cikarsa doktora gitmelisin

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
canım kendi vicudunu sıcak tut adet günün geçerse hastaneye git su iç bide bol bol ama kendini çoçok sıcak tut bence bu esnada canım

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
canım kendi vicudunu sıcak tut adet günün geçerse hastaneye git su iç bide bol bol ama kendini çoçok sıcak tut bence bu esnada canım
egerki adet günün geçmessede bilki tum kadınlarda görülür çoğunlukla adet gunune yaklaşık senın anlattıklarını hissetebiliyoruz canım üşütmede olabilir adetin gelir ise böyle ama gelmesse hastaneye git görün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar