Hamile olabliirm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan Hamile olabliirm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,481 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamile olabliirm
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcuu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayy vallaha ne çok istiyorum biliyo musun kuzum Rabbim de biliyo içimi önce hayırlısı olsun diyorum hep ama istiyorum kızım olsun hemde çok istiyorum 🤲🤗❤️dua et kuzum bana 🤗❤️🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yap kuzum varsa çıkıcak gerçeklerden kaçamıyoruz ki
Ederim tabiki canım sağlıkla gelsin inşallah prenses 🤲🏻😍

Ayy vallaha ne çok istiyorum biliyo musun kuzum Rabbim de biliyo içimi önce hayırlısı olsun diyorum hep ama istiyorum kızım olsun hemde çok istiyorum 🤲🤗❤️dua et kuzum bana 🤗❤️🤲🤲

Yap kuzum varsa çıkıcak gerçeklerden kaçamıyoruz ki
Kız daha 2 buçuk aydır doğum yapalı korkuyom korunmalı oldu ama içime kurt dustu vallah adetiminbekleyecem isallah girerim🤦🏼

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Zamanla oda düzelir kuzum 😍🤲🏻
Amin inşallah kuzum karnımdakinin doğumuna daha çok var inşallah biran önce düzelir 😘❤️

Kız daha 2 buçuk aydır doğum yapalı korkuyom korunmalı oldu ama içime kurt dustu vallah adetiminbekleyecem isallah girerim🤦🏼
İşte kuzum Rabbim nasip ederse olıyo her şekilde hakkında hayırlısı neyse o olsun canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah kuzum karnımdakinin doğumuna daha çok var inşallah biran önce düzelir 😘❤️

İşte kuzum Rabbim nasip ederse olıyo her şekilde hakkında hayırlısı neyse o olsun canım
Düzelir annesi düzelir endişe etme

Tüm sayfalar yüklendi.