Hamile olma ihtimalim varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Aslıı tarafından oluşturulan Hamile olma ihtimalim varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Hamile olma ihtimalim varmı
Konbuyu başlatan Aslıı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Busratuna

Aslıı

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 8 aylık oğlum var ağıstosta doğum yaptım oğlum kırkı çıkar çıkmaz regl oldum bir ay sonra tekrar oldum ve en son ocak ayında regl oldum onunla bekliyorum bugün kan verdim acaba hamile olma ihtimalim varmı aslında korunuyorduk ve oğlum daha küçük👦🧒🏻

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 8 aylık oğlum var ağıstosta doğum yaptım oğlum kırkı çıkar çıkmaz regl oldum bir ay sonra tekrar oldum ve en son ocak ayında regl oldum onunla bekliyorum bugün kan verdim acaba hamile olma ihtimalim varmı aslında korunuyorduk ve oğlum daha küçük👦🧒🏻
Eğer korunuyorsan gebe olmama ihtimalin var canım ama doğumdan sonra adet düzensizliği oluyor bazen oluyorsun bazen olmuyorsun ama yinede herşeyin hayırlısı herşey gönlüne göre olsun 🥰🥰🥰

Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım sonucu aldın mı

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir canm ben doğum yaptım 3ay sonra hamile olduğumu öğrendim herşey olabilir canm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar