Hamile olup Covid aşısı olan varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Filiz068283 tarafından oluşturulan Hamile olup Covid aşısı olan varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,595 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile olup Covid aşısı olan varmı
Konbuyu başlatan Filiz068283
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esma nur ktbs

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Yan etkisi filan yaşadınız mi ?Ben 36. Haftamdayım karar veremiyorum hala tedirginim.bir yanım ol diyor bir yanın doğumdan sonra ol diyor.zaten 36 olduğum için 1 doz olabilcem.
Canım şuanda sadece kolum da ağrı var o kadar normalde de oluyormuş zaten 15 yaşında kızımla birlikte olduk onun 2. Doz du şimdilik bir sıkıntı yok aslında bende doğumdan sonra olmayı düşünüyordum malum haberler den dolayi gebelerin ölümleri arttı annemler de çok sıkıştırıyordu sonunda oldum kendim için değil karnımdaki içinde değil 2 kızım daha var sırf onlar için oldum allah kalbimi biliyor annem onları düşün de yaptır dedi sana birsey olursa onlar ne yapar dedi karar verdim şimdi sıkıntı yok da aklıma takılan hep şu çocuk doğdu sağlıklı sa ilerde asidan dolayı çocugun gelişimi nasıl olur sıkıntı olur mu çevremde o kadar çok konuşan varki insan Muallakta kalıyor neyseki yaptırdım 2.doz da doguma yakın zamana denk geliyor hayırlısı bakalım

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Canım şuanda sadece kolum da ağrı var o kadar normalde de oluyormuş zaten 15 yaşında kızımla birlikte olduk onun 2. Doz du şimdilik bir sıkıntı yok aslında bende doğumdan sonra olmayı düşünüyordum malum haberler den dolayi gebelerin ölümleri arttı annemler de çok sıkıştırıyordu sonunda oldum kendim için değil karnımdaki içinde değil 2 kızım daha var sırf onlar için oldum allah kalbimi biliyor annem onları düşün de yaptır dedi sana birsey olursa onlar ne yapar dedi karar verdim şimdi sıkıntı yok da aklıma takılan hep şu çocuk doğdu sağlıklı sa ilerde asidan dolayı çocugun gelişimi nasıl olur sıkıntı olur mu çevremde o kadar çok konuşan varki insan Muallakta kalıyor neyseki yaptırdım 2.doz da doguma yakın zamana denk geliyor hayırlısı bakalım
Anestezi doktora dedim çok iyi yapmışsın dedi

Duruu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ilk aşımı olmaya karar verdim hayırlısı bakalım hiç içime de sinmiyor ama mecburen hergün aşısız ölen hamileleri duydukca strese giriyorum bu aksam olacağım kısmetse ikinci aşıya da doguma yakın denk geliyor o zaman olurum heralde
İlk aşımı 32 haftamda olmuştum ikinci aşımı 39 haftada oldum biontec yan etkisi olmadı bende şükür çocuğumda bende sağlıklıyım bir aylik olduk ❣️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırmadım 40 günüm kaldı doğuma yaptırmayı düşünmüyorum kimseyi etkilemek istemem tabiki ama ilerde bebeğe ne etkisi olur diye korkuyorum açıkçası doğumdan sonra yaptırmayı düşünüyorum kısmet olursa inşaallah
Ya bende böyle düşünüyorum daha 10 haftaligim da uzun bu süre var bende kararsızım

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Ya bende böyle düşünüyorum daha 10 haftaligim da uzun bu süre var bende kararsızım
Herkesin kendi kararı bana doğum doktorum hemen biontek ol dedi dahiliye imran ve aile hekimim sinovak dedi bende tereddüt ettim olmadım iyi mi yaptım bilmiyorum ama köydeyim zaten doktor kontrolü hariç bi yere gittiğim yok dikkat etmeye çalışıyorum Allah yardım eder inşaallah bakalım

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Herkesin kendi kararı bana doğum doktorum hemen biontek ol dedi dahiliye imran ve aile hekimim sinovak dedi bende tereddüt ettim olmadım iyi mi yaptım bilmiyorum ama köydeyim zaten doktor kontrolü hariç bi yere gittiğim yok dikkat etmeye çalışıyorum Allah yardım eder inşaallah bakalım
Umarım hastalık Kapmazsin cnm zaten az bı zaman kalmış dogumuna 🥰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canımmm bende 2 doz biontec oldum hicbir yan etkisi olmadi bebisine de sana da sifa olsun insallah ❤🙏🏻
Kızlar ilk aşımı olmaya karar verdim hayırlısı bakalım hiç içime de sinmiyor ama mecburen hergün aşısız ölen hamileleri duydukca strese giriyorum bu aksam olacağım kısmetse ikinci aşıya da doguma yakın denk geliyor o zaman olurum heralde

Tüm sayfalar yüklendi.