Sorum var Hamile sorunları

• Konbuyu başlatan Atlas
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Atlas tarafından oluşturulan Hamile sorunları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 222 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamile sorunları
Konbuyu başlatan Atlas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi
A

Atlas

Guest
36 haftalık hamileyim .midem ekşiyor sürekli .kocamın hareketleri hiç hoşuma gitmemeye başladı kendisi alköl tüketiyor sürekli 🥹 yardım pls

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
36 haftalık hamileyim .midem ekşiyor sürekli .kocamın hareketleri hiç hoşuma gitmemeye başladı kendisi alköl tüketiyor sürekli 🥹 yardım pls
Mide ekşimesi normal canım. Herkes emin ol çekiyor ben 25. Haftadan beri çekiyorum resmen . Eşin konusunda çok rahatsızsan ki rahatsız olmamak mümkün olmaz alkol konusunda bence bir konuş . Evladınız doğacak hala ne alkolü alıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Normal bir durum canım yediklerine de dikkat eder isen daha az ekşime olur eşin konusunda ise Allah yardımcın olsun zor bir durum karşına ak iyice konuş bırakmasi için

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank

Canm valla ben hamile kaldığımdan beri aynı sorunu yaşıyorum normal yani eşin konusunda da konuş bence belirt rahatsız olduğunu

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim eşine hidayet versin doğru yola getirsin

bahar❤️elizan

Kayıtlı Üye
rank
Mide ekşimesi normal canım. Herkes emin ol çekiyor ben 25. Haftadan beri çekiyorum resmen . Eşin konusunda çok rahatsızsan ki rahatsız olmamak mümkün olmaz alkol konusunda bence bir konuş . Evladınız doğacak hala ne alkolü alıyor
Benim esımde konuşunca da pek aldı yok artık iki çocuğun var kendine çeki düzen ver diyorum ama kime diyorum

merve92m

Kayıtlı Üye
rank
Badem öneririm

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-05-05
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar