Hamilelere cinsel isteksizlik normalmi ??

• Konbuyu başlatan Büşra elif
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşra elif tarafından oluşturulan Hamilelere cinsel isteksizlik normalmi ?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,269 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelere cinsel isteksizlik normalmi ??
Konbuyu başlatan Büşra elif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll
B

Büşra elif

Guest
Arkadaşlar 3 buçuk aylık hamileyim. Eşimden sogudugumu hissediyorum cinsel ilişkim 0 tiksiniyorum resmen. Olsa dahi hemen olsun bitsine getiriyorum sizce normalmi

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 3 buçuk aylık hamileyim. Eşimden sogudugumu hissediyorum cinsel ilişkim 0 tiksiniyorum resmen. Olsa dahi hemen olsun bitsine getiriyorum sizce normalmi
Normal canım ilerleyen haftalarda da değişiklik gösterir suan isteksizlik ileriki haftada istek olarak değişir düzelir yani

İlerleyen zamanlarda düzelir canım sıkma canını.bende de olmuştu ama ben zaten ilk 3 ay doktor yasaklamıştı düşük riskim vardı leke leke kanama geliyorudu.sonrasinda da düzeldi zaten ama ben doğumdan sonra zorlandım isteksizlik normal doğum olunca dikişler ya iylesmediyse ya çok acirsa ya yeniden hamile kalırsam diye korkudan🤦🤦 ölecektim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar