Hamileligin ilk 3ayi hakkında sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla_Murad tarafından oluşturulan Hamileligin ilk 3ayi hakkında sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 824 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamileligin ilk 3ayi hakkında sorum var
Konbuyu başlatan Leyla_Murad
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arzu Asel

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar,ben 2aylik hamileyim,2haftadan bir doktor kontrolune gidiyorum ama utandığımdan soramıyorum.İlk 3ayda cinsel ilişki bebeğe zarar verirmi ? İlk hamileligim
İlk üç ay düşük riski fazla oluyor canım onun için doktor lar ilk üç ay ve son üç ayda erken doğum riskine karşı ilişkiden uzak durun diyor tâbi benim adam söz dinlemez orası ayrı mesele ☺️😁

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar,ben 2aylik hamileyim,2haftadan bir doktor kontrolune gidiyorum ama utandığımdan soramıyorum.İlk 3ayda cinsel ilişki bebeğe zarar verirmi ? İlk hamileligim
Doktor sıkıntılı bir durum görürse kendi söylüyor canm zaten ama sen tekbir amaçlı cinsel ilişkiye girsen bile tekbirli davran yavaş ol yeter 😀 ben ilk günden son gününe kadar hep girdim adam doysun diye şimdi 10 günlük bebeğim beklemesini bilsin diye 😀

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canim utanma sor lutfen. Cunku senin durumuna gore en iyi o karar verir. Benim düşük riskim felan yoktu. Ama sadece bir kere tutunma lekesi yasadim. Buna ragmen Bana doktorum iliski spor yürüyüş evi temizlemek silmek yasak demisti. Bolbol dinleneceksim demisti. İliski icin Kacinci haftada izin verdi hatirlamiyorum ama lekelenme olursa tekrar yasak demistim .

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Ben doktora sordum biz ilişkiyi yasaklamıyoruz dedi ilk zaman lekelenme oldu ilişkiye girmedim geçince girdim bir sorun olmadı şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar