Hamilelik belirtileri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perviz❤️Günay tarafından oluşturulan Hamilelik belirtileri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,051 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik belirtileri
Konbuyu başlatan Perviz❤️Günay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Perviz❤️Günay

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Can inşallah Bu mübarek Aylarda Allah her kesin dualarını kabul eder.Allah Gönlüne göre versin.Hamilelik belirtiside ola bilirr.Bende midem çok bulanıyorr dün adet olmalıyfım olmadımm ama halaa test yapmadım....
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bennim bir Düşüğüm olduu ilk hamilelikti vee oda silik çizgi çıkdığı için istemiyorum o silik çizgiyi görmek.1hafta bekliycem qıpkırmızı çizgi görmek istiyorumm..silik çizgi banaa 1 ci düşüğümü hatırlatıyorr bazen korkuyormö verende Alanda Allah inşallah sağlam olur
Benimde iki defa kimyasla gebeliğim oldu ikisinde de silik cizgiydi bu gebeligimde de aynısı oldu hep korktm halada korkuyorum rabbim hayirlisiyla nasip etsin🤲

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel Anneler nasılsınız.adetim ocak 3 oldu şimdi Bu gün olmalıydım olmadım .midem bulanıyorr bir acayip hiss ediyirum kendimii..Midem çok kötü bulanıyorr.Test var evde sadece korkuyorum.keçen seferde silik çizgi çıkmışdı veee kalbi durduğu için kürtaş olundum.şimdi diyorum 1 hafta falan geçsin üstünden öyleee bakarım..amaa sanırım mide bulantısı falan belirti ola bilir.birdee bu ocak 18 zi birazcık kan gördüm çamaşırımdaa silindiğimdee geldi kan..Ondan sonraa hiç bir şey olmadıı.
Cnm erken gebelik testi al yap hemen çıkar sonucun en azından içinde bı kuşku kalmaz bı bak derim o kanama belki yerleşme kanamassidir test yaotir doktora görün eğer pozitif çıkarsa Allah gönlüne göre versin 🥰🤲🏻

Eslemmeva

Kayıtlı Üye
rank
Selam güzel Anneler nasılsınız.adetim ocak 3 oldu şimdi Bu gün olmalıydım olmadım .midem bulanıyorr bir acayip hiss ediyirum kendimii..Midem çok kötü bulanıyorr.Test var evde sadece korkuyorum.keçen seferde silik çizgi çıkmışdı veee kalbi durduğu için kürtaş olundum.şimdi diyorum 1 hafta falan geçsin üstünden öyleee bakarım..amaa sanırım mide bulantısı falan belirti ola bilir.birdee bu ocak 18 zi birazcık kan gördüm çamaşırımdaa silindiğimdee geldi kan..Ondan sonraa hiç bir şey olmadıı.
Canm benmde ilki silik çıktı neyse anladm bebek olduğunu kontrole gittim kese vardi bebek vardi ertesi hafta gel kalp atışı icin dedi gittim kalbi atmiyordu ondan sonra da 1 tane dusuk yasadm doktroa gittim kan pıhtılaşma olduğunu söyledi bana sende bi baktr kendine tekrar ederse

Perviz❤️Günay

Kayıtlı Üye
rank
Canm benmde ilki silik çıktı neyse anladm bebek olduğunu kontrole gittim kese vardi bebek vardi ertesi hafta gel kalp atışı icin dedi gittim kalbi atmiyordu ondan sonra da 1 tane dusuk yasadm doktroa gittim kan pıhtılaşma olduğunu söyledi bana sende bi baktr kendine tekrar ederse
Bende kalbi durmuşdu.eşimde enfeksiyon var mış banada bulaşmıştı.2ay ilaç falan kullandık.qaliba şimdi hamileyim Adet olmadım.3gün geçti üstünden.

İnşallah canım bu mübarek günde rabbim yardımcımız olsun
Aminn İnşallah🙏🙏🙏

Benimde iki defa kimyasla gebeliğim oldu ikisinde de silik cizgiydi bu gebeligimde de aynısı oldu hep korktm halada korkuyorum rabbim hayirlisiyla nasip etsin🤲
İnşallah birde yaşamayızz.Qaliba bende hamileyim.Test etmedim Hale...ediyimmi Acaba

Grsl

Kayıtlı Üye
rank
Mide bulantısı bu kadar erken başlamıyor canım. Psikolojik olabilir. 5 gün geçince falan test yap

Tüm sayfalar yüklendi.