Hamilelik belirtisi mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Seydaismail tarafından oluşturulan Hamilelik belirtisi mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,638 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Hamilelik belirtisi mi ?
Konbuyu başlatan Seydaismail
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seydaismail

Seydaismail

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben rusyada yaşıyorum...ikinci kez hamile olduğmdan şubheleniyorum eylul 22 adet gördum sonra olmadı zaten adet duzensizlğm var hep yaşıyorum bunu fakat 1 ay sonra test yapdım hamile değildm doktora gitdim muayne oldum ilaç yazdı dupaston içdim adet görmedim..3 haftadır hamilelik belirtileri yaşıyorum 4 tane test yapdım positiv çıktı...adet olmadan hamile kalınırmı ?

Merhaba ben rusyada yaşıyorum...ikinci kez hamile olduğmdan şubheleniyorum eylul 22 adet gördum sonra olmadı zaten adet duzensizlğm var hep yaşıyorum bunu fakat 1 ay sonra test yapdım hamile değildm doktora gitdim muayne oldum ilaç yazdı dupaston içdim adet görmedim..3 haftadır hamilelik belirtileri yaşıyorum 4 tane test yapdım positiv çıktı...adet olmadan hamile kalınırmı ?
Kalınır canim ama kesin bı doktora git kuzum hap vermiş kullanmissin ya Allah korusun bişey felan olur. inşallah gonunden ne geçiyorsa o olsun ❣️

...

Moderator
Mod
rank
Kalınır canım.6 ayda bir adet görüpte hamile kalan var.Ayrıca komşumuz hiç adet olmamış hayatında kaç tane çocuğu vardı.

Seydaismail

Kayıtlı Üye
rank
Kalınır canım.6 ayda bir adet görüpte hamile kalan var.Ayrıca komşumuz hiç adet olmamış hayatında kaç tane çocuğu vardı.
Çok teşekkur ederim 🙂 2 gun sonra doktora gideceğim heyacanla bekliyoruz...
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kalınır canim ama kesin bı doktora git kuzum hap vermiş kullanmissin ya Allah korusun bişey felan olur. inşallah gonunden ne geçiyorsa o olsun ❣️
İnşallah bir şey olmaz 🙂🤲🙏

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kalınıyor canım yumurtlamaya bağlı bir durum kadınlar adet arası 1 veya 2 yumurtlama geçirebilirler

Seydaismail

Kayıtlı Üye
rank
Kalınıyor canım yumurtlamaya bağlı bir durum kadınlar adet arası 1 veya 2

Kalınıyor canım yumurtlamaya bağlı bir durum kadınlar adet arası 1 veya 2 yumurtlama geçirebilirler
Evet tesekkur ederim hepinize her kes ola bilir diyor hayirlisi olur Insallah...kaynanam herkese bebegi olmuyr diyor adet gormuyor falan insanin morali bozuluyr..Allah her kese hayrilisni versin...

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Son adetinin üstünden epey zaman geçmiş canım en sağlıklısı dra gidip öğrenmek kaç haftalık acaba 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar