Sorum var Hamilelik fikri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melikee tarafından oluşturulan Hamilelik fikri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 260 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik fikri
Konbuyu başlatan Melikee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Hamilelik düşüncesini nasıl aklınızdan atabiliyorsunuz ben bu ay öyle yapacam ama beceremiyorum ne önerirsiniz
Kuzum rabbime bırak de dua iki hayırlısı ne zaman o zaman nasib etsin de Allah kendine uğraşacak şeyler bul başka şeyler düşün görüyorsun ki o hakda düşündüyünü kendini üzdüyünde olmuyor ilişkiye de o hakkda girme hiç ilişkiye girdiyin zaman aklından bile geçirme kendin isdeyin için gir ay bunu yapasam kalırım falan filan yapma vallahi ben ilk gebeliyimde hiç doğru dürüst ilişkiye de girmedim hiç hemin ayı hamile kalmayı düşünmüyorum bile geldi oldu bunda da cok isdedim kafama takdlm bundan önce bir düşdüyüm olmuşdu üzüldüm falan doktorlar sonra hepsini atdım gitdi dedim hiç.bir şey yapmayacam ne zaman olur olur önümzdeki ay olmayacak öbür ay olacak Rabbim ne zaman nasib ederse hayırlı evlat versin dedim benim isdeyime göre yok kendi ne zaman isderse o zaman nasib etsin dedim her duama çok şükür ki nasib etdi gebelik düşünmedim hemin ay gebe kaldım seninde hakkında hayırlısı kuzum bol bol dua oku rabbime içini aç onunla konuş senin isdəyin zaman yok Rabbim isdediyi zaman versin de 🙏🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar