Sorum var Hamilelik hesaplaması kızçeler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gamzebursa tarafından oluşturulan Hamilelik hesaplaması kızçeler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 304 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik hesaplaması kızçeler
Konbuyu başlatan Gamzebursa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Gamzebursa

Kayıtlı Üye
rank
Kızçeler şimdi ben 24 kasımda evlendim 2022 ilk günlerden de hamile kaldım hem adetime iki üç gün vardı hemde ertesi gün tutmama rağmen 😁 neyse adet tarihi baz alırsak 1 kasım şimdi 1 ay oynuyor bekarken olmuş oluyor ee çocuk ise aralıkts oluşuyor dölleniyor vs şimdi adete göre gidiyor doktor bansda bu ayın sonunda doğum diyorlar bebekler 8 aylıı mı oluyor 9 bu 10 mu kafam karışık çözemedim kasımdan Temmuz'a 8 aylık olmuş oluyor niye adete göre yada çocuğa göre yapsam ultrason da adete göre

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızçeler şimdi ben 24 kasımda evlendim 2022 ilk günlerden de hamile kaldım hem adetime iki üç gün vardı hemde ertesi gün tutmama rağmen 😁 neyse adet tarihi baz alırsak 1 kasım şimdi 1 ay oynuyor bekarken olmuş oluyor ee çocuk ise aralıkts oluşuyor dölleniyor vs şimdi adete göre gidiyor doktor bansda bu ayın sonunda doğum diyorlar bebekler 8 aylıı mı oluyor 9 bu 10 mu kafam karışık çözemedim kasımdan Temmuz'a 8 aylık olmuş oluyor niye adete göre yada çocuğa göre yapsam ultrason da adete göre
Canım yazdıklarından benimde aklım karıştı. Doktor her zaman son adet tarihine göre doğum tarihini tahmini söyler bebeğinin gelişiminde sıkıntı yoksa istediği zaman gelecek tarihlere takılma kafanı karıştırma 🥰

Gamzebursa

Kayıtlı Üye
rank
Canım yazdıklarından benimde aklım karıştı. Doktor her zaman son adet tarihine göre doğum tarihini tahmini söyler bebeğinin gelişiminde sıkıntı yoksa istediği zaman gelecek tarihlere takılma kafanı karıştırma 🥰
Canım son adet tarihimde ben bekardım ilk geceden kaldım 😂 ya adetime de 2 gün vardı hamile kaldım yinede

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kafam karışdı😂 adatin ilk gunune göre hesablarda ultrasonda kaç gösderiyo ?

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canım son adet tarihimde ben bekardım ilk geceden kaldım 😂 ya adetime de 2 gün vardı hamile kaldım yinede
Ahahahha kıyamam sana ya resmen bölüm sonu canavarı gibi bebeğin maşallahı varmış.Hem adete yakın hem ertesi gün hapına rağmen mucize gibi bir şey 😅 garantiye almak için son adet tarihini baz alıyorlar ama ultrasondan kilosu gelişimi görüldüğünden sıkıntı olacağını sanmıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.