Hamilelik iştahsızlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Alzmrt tarafından oluşturulan Hamilelik iştahsızlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 147 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelik iştahsızlık
Konbuyu başlatan Alzmrt
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alzmrt

Alzmrt

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 9haftalık hamileyim ama iştahsızlık sorunum var canım istemiyor tok gibiyim hep kahvaltı edemiyorum gün içinde yiyemiyorum böyle olan var mı

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-10-28
Gebeliğinizin 14. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük limon kadar.
Beyin uyarıları ve yüz kaslarını kullanma başlar. ultrasonda emme hareketi çok rahat görülür. laguna denen tüyler oluşmaya başlar. Bu dönemde karında
büyümeniz olmasa gebe olduğunuzu bile hissetmeyebilirsiniz.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 10 cm ağırlıgı 45 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 9haftalık hamileyim ama iştahsızlık sorunum var canım istemiyor tok gibiyim hep kahvaltı edemiyorum gün içinde yiyemiyorum böyle olan var mı
35 +4 üm bir kaç gündür bende öyleyşm canım gebelikte bu durumlar çok normal . İlk aylar ara ara bende de oluyordu öyle

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Normal bu durum

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
İlk aylardasin cnm normal. Vitamin ve kan ilacı kullanıyormusun

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)

Alzmrt

Kayıtlı Üye
rank

Beyin uyarıları ve yüz kaslarını kullanma başlar. ultrasonda emme hareketi çok rahat görülür. laguna denen tüyler oluşmaya başlar. Bu dönemde karında

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benim sürekli midem bulanıyordu hiçbir şey yiyemiyordum ama çok açtım sürekli anneme ve görümcelerime giderdim yemek yiyebileyim diye çünkü kendi evimden yemeklerimden tiksiniyordum 4 ay böyle sürdü sonra çok da sıkıntı olmadı belki kendi yemeklerine karşı öylesindir çevrenden yardım iste yakınlarında biri varsa

Alzmrt

Kayıtlı Üye
rank
Benim sürekli midem bulanıyordu hiçbir şey yiyemiyordum ama çok açtım sürekli anneme ve görümcelerime giderdim yemek yiyebileyim diye çünkü kendi evimden yemeklerimden tiksiniyordum 4 ay böyle sürdü sonra çok da sıkıntı olmadı belki kendi yemeklerine karşı öylesindir çevrenden yardım iste yakınlarında biri varsa
Aşkım ev dışarısı hiç fark etmiyor kayınvalidem yapıyor sağ olsun dışarıdan söylüyorlar ama yok iştahım yok sevdiğim şeylere karşı bile ilgim yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar