Hamilelik mi

• Konbuyu başlatan İko
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İko tarafından oluşturulan Hamilelik mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,363 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik mi
Konbuyu başlatan İko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 58sivas
İ

İko

Guest
Merhaba bayanlar ben test yaptım çok soluk Bi çizgi var gibi idi ve kasıgımda sanki hafifden hareket gibi böle karıncalanma gibi bir şey var hamile miyim sizce

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar ben test yaptım çok soluk Bi çizgi var gibi idi ve kasıgımda sanki hafifden hareket gibi böle karıncalanma gibi bir şey var hamile miyim sizce
Ben ilk daha günüm gelmeden kasıgımdaki o hareketlenme ile hissetmiştim 5 gün kala test yaptım ince soluk bi çizgi vardı kan testi yaptırın kesinleşir hayırlı olsun

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim kan testi yaptir 11 ay boyunca yaptim idrar testi ilk saniyelerde silik cikmisti kanda negetif cikti kan verin idrara guvenmeyin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bebek yeniyken testte öyle çıkıyor genelde canım büyük ihtimalle hamilesin hayırlı olsun bebeğin kan tahlili yaptır bide kaç haftalık olduğunu öğrenirsin

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Ayn cıkmadı saten kanda bnde aldım sonucu bugun
Hakkinda hayirlisi olsun canini hic skma o gelecegi gunu gayet iyi biliyor evlendigim aydan basladilar bisey varmi falan demeye korunuyoruz istemiyoruz dedim bi sorun var rahmin donuk kisir yerine kondum hem dogum kontrolu hemde ertesi gun hapi kullandim istemedim sonuc gebeyim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar