Sorum var Hamilelik testi

• Konbuyu başlatan FatimeSalmanova
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde FatimeSalmanova tarafından oluşturulan Hamilelik testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 199 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik testi
Konbuyu başlatan FatimeSalmanova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Adet günüme 3 gün kala test yaptım, pozitif çıktı. İnanamadığım için ertesi gün bir test daha yaptım ve yine pozitif çıktı. Kesin hamile miyim?🙃
Öncelikle Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım🤲🙏
Net sonuç için kan testi vermeni tavsiye ederim bazen evde yapmış olduğumuz testler yanıltıcı olabilir ama sen 2 kere yapmışsın ve pozitif çıkmış hayırlısı olsun inşallah hakkında 🤲🙏

Mihriban BOLAT

Kayıtlı Üye
rank
Adet günüme 3 gün kala test yaptım, pozitif çıktı. İnanamadığım için ertesi gün bir test daha yaptım ve yine pozitif çıktı. Kesin hamile miyim?🙃
3 gün önce bende senin gibi test yaptım ve pozitif çıktı cuma günü acile gidip kan verdim ve hamileyim sende hamile olabilirsin gidip kan testi yaptır bence 😊

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Herşey gönlünce olsun inşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İki defa yapmışsın canım
Gebelik var rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.