Sorum var Hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 362 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar doğumdan ne zaman sonra tekrar hamile kaldınız iki bebeği bir arada nasıl idare ettiniz erken kalanlar istiyorum bende sezeryan oldum 7 aylık bebeğüm yaş 28 çok geçmeden bitane daha düşünüyorum kızıma yoldaş bir kardeş lazım 🥰
Ay ne güzel inşallah hamile kalırsın canım ben doğurduktan sonra dedim ki ben daha istemiyorum 😂😂 eşim istiyordu onuda vazgeçirdim şükürler olsun 😂😂bu devirde zor gerçekten hem maddi anlamda hem de fiziksel anlamda 🥺

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne güzel inşallah hamile kalırsın canım ben doğurduktan sonra dedim ki ben daha istemiyorum 😂😂 eşim istiyordu onuda vazgeçirdim şükürler olsun 😂😂bu devirde zor gerçekten hem maddi anlamda hem de fiziksel anlamda 🥺
Bizde de ben istiyorum kocam istemiyor 😄kalabalık ailede büyüdüm 8 kardeş annem keşke bir o kadar daha yapsaymış insanın kimseye ihtiyacı olmuyor 1 yaş var hepimizin arasında sırayla 😄 insanın ablası abisi kardeşi olması çok güzel kızımında bunu bilmesini istiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bence şimdiden baslayin kuzum denemelere rabbim ne zaman nasip ederze
Eşimin gönlünü edebilsem 😄

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Bizde de ben istiyorum kocam istemiyor 😄kalabalık ailede büyüdüm 8 kardeş annem keşke bir o kadar daha yapsaymış insanın kimseye ihtiyacı olmuyor 1 yaş var hepimizin arasında sırayla 😄 insanın ablası abisi kardeşi olması çok güzel kızımında bunu bilmesini istiyorum
Benim eşimde 6 kardeş oda senin gibi söylüyor mesela diyorum biz ona herşey oluruz oda senin dediğin gibi olmuyor şimdiki çocuklar bizim gibi dışarda oynamıyor illa ihtiyacı olacak bi kardeşe dedi bende dedim tekrardn gaz kolik sancısı diş ağrısı uykusux gecelere mi dönmek istersin dedim her gün kafasına soka soka vazgeçirdim sonunda 😂😂

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşimde 6 kardeş oda senin gibi söylüyor mesela diyorum biz ona herşey oluruz oda senin dediğin gibi olmuyor şimdiki çocuklar bizim gibi dışarda oynamıyor illa ihtiyacı olacak bi kardeşe dedi bende dedim tekrardn gaz kolik sancısı diş ağrısı uykusux gecelere mi dönmek istersin dedim her gün kafasına soka soka vazgeçirdim sonunda 😂😂
Benim kızda 1 ay küvezde yattı hamilelik çok zor geçti erken doğum oldu ama yine de 1 tane olsun istiyorum akıllanmam 😄 bir sıkıntım oldu mu 8 tane kapım var maddi manevi olsun kardeşlerimin çok desteğini gördüm bnce sende düşün 😄

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar doğumdan ne zaman sonra tekrar hamile kaldınız iki bebeği bir arada nasıl idare ettiniz erken kalanlar istiyorum bende sezeryan oldum 7 aylık bebeğüm yaş 28 çok geçmeden bitane daha düşünüyorum kızıma yoldaş bir kardeş lazım 🥰
Rabbim hakkinda hayırlısını versin canım düşüncen cok guzel benimde cocuklaein arasinda 8 yas var şimdiki aklim olsaydi 1 yas 2 yas olarak yapardım ama nasip iste🌹🤗

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
ne guzel🥰insallah rebbim nasib eder

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar