Sorum var Hamilelik

• Konbuyu başlatan Muhammedin annesi
  • Toplam 10 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Muhammedin annesi tarafından oluşturulan Hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 363 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik
Konbuyu başlatan Muhammedin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Selam kizlar 28haftada ultrasonda bebegin midesi kucuk dedi doktor.basina gelen varmi? Bebekleri nasil
Hayırlı olsun sağ salim kucağına alırsın inşallah canım benim ❤️ yok canım hiç yaşamadım çevremde de duymadım iyi olur inşallah ve doğuma kadar gelişir düzelir

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Şu doktorların işine akıl sır ermiyor takma kafana Allah büyük düzelir inşallah ben de doğuma gittiğim gün ultrasona aldı bana diyor bebeğinin başı vücuduna göre küçük sitem ettim dedim şimdi mi söylüyorsunuz bunu bana artı ben kontrollerime giden bir gebeydim ben öyle deyince doğum kanalına inmiş o yüzden de olabilir dedi çok şükür bir şeyi de yoktu doğunca inşallah sen de sağlıkla kucağına alırsın Rabb'im tüm hamilelere yardım etsin tek avazda kurtulun inşallah canlarım,🥰😘

M

Muhammedin annesi

Guest
Şu doktorların işine akıl sır ermiyor takma kafana Allah büyük düzelir inşallah ben de doğuma gittiğim gün ultrasona aldı bana diyor bebeğinin başı vücuduna göre küçük sitem ettim dedim şimdi mi söylüyorsunuz bunu bana artı ben kontrollerime giden bir gebeydim ben öyle deyince doğum kanalına inmiş o yüzden de olabilir dedi çok şükür bir şeyi de yoktu doğunca inşallah sen de sağlıkla kucağına alırsın Rabb'im tüm hamilelere yardım etsin tek avazda kurtulun inşallah canlarım,🥰😘
Tesekkurler canim evvet bende duzenli kontrolegidiyordum bu vakta kadar bisey demedi.28haftasinda soylendi.bende neden oyle dedim acsin o oyuzden olur dedi ama ben kahvaltimi yapip git.isdim

AmineErva'm

Kayıtlı Üye
rank
Okurken acaba ben mi yazmışım dedim 😊 doğumuma 1 hafta kala bana da aynı şeyi söylediler dünyam başıma yıkıldı hayır varsa da söyleme artık yani doğacak olan çocuğumdan mı vazgeçicem şükür dedim Allahtan gelen dedim çok şükür elhamdülillah sağlıklı bir kızım var ne olursa olsun başım gözüm üstüne olurdu yine aynı şekilde ama böyle doğuma az kala ortaya birşey atmıyorlar mı çıldııcam😃😃

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Okurken acaba ben mi yazmışım dedim 😊 doğumuma 1 hafta kala bana da aynı şeyi söylediler dünyam başıma yıkıldı hayır varsa da söyleme artık yani doğacak olan çocuğumdan mı vazgeçicem şükür dedim Allahtan gelen dedim çok şükür elhamdülillah sağlıklı bir kızım var ne olursa olsun başım gözüm üstüne olurdu yine aynı şekilde ama böyle doğuma az kala ortaya birşey atmıyorlar mı çıldııcam😃😃
Sorma canım saçmalıyorlar bazen doğacağı gün demesi de cabası başka bir tanesi de diyor daha önce böyle bir şey denildi mi sana dövmelik bunlar 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.