Sorum var Hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysel95 tarafından oluşturulan Hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 542 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelik
Konbuyu başlatan Aysel95
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aynurka

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya bizde mi sorun var bilmiyorum ben korunmasız olunca ne olur ne olmaz araştırmaya başladım hemen daha bir şey yoktu ortada, baktım ilk 3 ay tehlikeli yazıyor bir daha da biz münasebete girmedik şimdi her yerde bilgiye erişim var yeter ki açıp bak 🤷🏻‍♀️ O hadi benim fazla takıntılı olmamdan da kaynaklanıyor ama yani ben kan görücem de oturup buraya post açıcam yok be nasıl giyineceğimi bilemezdim herhalde 🤦🏻‍♀️ Biraz önce de biri hamile kadına bi kremi sür yazmış baktım internetten şüphelendim hamileler için önerilmez yazıyor biz mi çok sakınıyoruz da çöp batıyor acaba
Ne yalan söyleyim bende senin gibiydim hele bir kere doktora dedim intetneten araşrıema annesi psikolojini daha çok bozarsın doğru bilgi kadar yanlış bilgide var dedi soracaksan gel bana sor derdş abartmıyorum hamileliğin 20. Haftalarında ufak kanama olurdu bir damla soktoe her seferinde bebekte sorun yok demesine rağmen her zaman giderdim 😂😂. Şimdi olsa yine giderim valla bende ilk üç ay korkusan eşimi kendime yaklaştırmamıştım aonra da erken doğum riski yüzünden doktor yasaklamıştı zaten 😂😂 benim adama çok acımıştım 9 ay artı birde doğumdan sonra 3 ay hastanede olmaktan yanına bile gidememiştim hiç ben ankara o kırklareli 😂😂

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Ne yalan söyleyim bende senin gibiydim hele bir kere doktora dedim intetneten araşrıema annesi psikolojini daha çok bozarsın doğru bilgi kadar yanlış bilgide var dedi soracaksan gel bana sor derdş abartmıyorum hamileliğin 20. Haftalarında ufak kanama olurdu bir damla soktoe her seferinde bebekte sorun yok demesine rağmen her zaman giderdim 😂😂. Şimdi olsa yine giderim valla bende ilk üç ay korkusan eşimi kendime yaklaştırmamıştım aonra da erken doğum riski yüzünden doktor yasaklamıştı zaten 😂😂 benim adama çok acımıştım 9 ay artı birde doğumdan sonra 3 ay hastanede olmaktan yanına bile gidememiştim hiç ben ankara o kırklareli 😂😂
Ben de öyle zırt pırt aciline ayrı muayenesine ayrı dünyanın parasını verdim devlet çok kalabalıktı sıra beklemeye bile tahammül edemedim 😅 Erkek milletine de hiç acıyasım gelmiyor özellikle benimkine senelerce çocuk da çocuk kafamın etini yedi katlansın şimdi her şeye, tacımı takar elime de törpümü alır tahtımda otururum artık o dört dönsün 👸🏻😂

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ben de öyle zırt pırt aciline ayrı muayenesine ayrı dünyanın parasını verdim devlet çok kalabalıktı sıra beklemeye bile tahammül edemedim 😅 Erkek milletine de hiç acıyasım gelmiyor özellikle benimkine senelerce çocuk da çocuk kafamın etini yedi katlansın şimdi her şeye, tacımı takar elime de törpümü alır tahtımda otururum artık o dört dönsün 👸🏻😂
Ahahhaa.söz konusu evlatsa gerisi teferruat hahaha

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. Size birsey sorucam. Esimle birlikte olduk biraz kan geldi. Hamileliyim 7 +3 gunluk
Dusuk olmaz dimi? Agrim falan yok
Eşin biraz zorlamış olabilir canım sen yine her ihtimale karşı dikkatli ol doktor bana progestan vermişti düşük riskim olduğu zamanlarda sende doktoruna yazdır istersn

Aysel95

Kayıtlı Üye
rank
İhmal etme erteleme bir an önce doktora git bence çok geldi diyorsun çünkü ne olur ne olmaz en fazla için rahat dönersin evine
Merhaba. Bugun insAllah 12 de gidicem doktora . Insallaaaah ciddi bir sey demez🤲🤲🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düşük yapmak istemiyorsan progestron kullan bebek yerleşiyor senin vücuduna
Doktoru aradim. Ilac dedi al koy yarinda gel muayineye insallah birsey olmaz🤲🤲🤲 bugun 12 de gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düşük yapmak istemiyorsan progestron kullan bebek yerleşiyor senin vücuduna
Doktoru aradim. Ilac dedi al koy yarinda gel muayineye insallah birsey olmaz🤲🤲🤲 bugun 12 de gidicem
Eşin biraz zorlamış olabilir canım sen yine her ihtimale karşı dikkatli ol doktor bana progestan vermişti düşük riskim olduğu zamanlarda sende doktoruna yazdır istersn
Ben doktor kontrolune gitdim . Risk falan var demedi. O yuzden. Insallah canim bugun gidiyim icim icimi yedi bitiirdiiii(

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.