Hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde humayram tarafından oluşturulan Hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 444 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Hamilelik
Konbuyu başlatan humayram
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
6 aylık bebeğin var ve hamileyim bebeğimi emzermemde herhangi bir sorun varmı acaba
Canım herhangi bir problemin yoksa sorun olmaz benim kızımda 16 aylık 12 haftalık hamileyim hala emziriyorum ay olarak büyük olsa bıraktır derdim benim kız emzik niyetine kullandığı için adam akıllı kiloda alamıyor bıraktırmaya çalışıyorum bende ilerde kilo alımında problem oluyor ve aşırı yoruluyorum bu yüzden sürekli kucağımda memede rahat hareket edip iş yapamıyorum

humayram

Kayıtlı Üye
rank
Canım herhangi bir problemin yoksa sorun olmaz benim kızımda 16 aylık 12 haftalık hamileyim hala emziriyorum ay olarak büyük olsa bıraktır derdim benim kız emzik niyetine kullandığı için adam akıllı kiloda alamıyor bıraktırmaya çalışıyorum bende ilerde kilo alımında problem oluyor ve aşırı yoruluyorum bu yüzden sürekli kucağımda memede rahat hareket edip iş yapamıyorum
Teşekkür ederim verdiniz bilgiler için çok şükür bir problem yok Allah bağışlasın bencede biraktir artık belliki alışkan lik olmuş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

6 aylıksız eyer ek gıdaya başlatmak gerekiyordu mamaya başlat emzirmek yerine
Emmekten başka hiç bir şey yiyip içmiyor

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
6 aylık bebeğin var ve hamileyim bebeğimi emzermemde herhangi bir sorun varmı acaba
Hamile kaldıktan sonra o sütun bebeğe hiç bi faydası yok tadı bile değişiyor benim oğlum da dokuz aylikken hamile olduğumu öğrendim hemen biraktirdim bir ay içinde canım ayrıca çocukları zayiflatiyomus kilo aldirmiyomus yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar