Hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nina tarafından oluşturulan Hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,489 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamilelik
Konbuyu başlatan Nina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bla bla bla

Nina

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba.Normal 3 gunluk adet gordum.adetden once hamile kalınmış olamaz diyilmi.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba.Normal 3 gunluk adet gordum.adetden once hamile kalınmış olamaz diyilmi.
Son ikiskimi 11 şubatta yaşadım 13 şubat adet qordum mart 13 oldu adet olmadim kayakmerkezne qiitim kaydm ettim meqer hamileymisim hiç haberim yok 20 qün snra test yaptın 5 haftalik hamile oldqumu öqrendim. İlk qebeliqimdede hamile olduqumu bildqim halde üstüne qördum oluyor yani

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Son ikiskimi 11 şubatta yaşadım 13 şubat adet qordum mart 13 oldu adet olmadim kayakmerkezne qiitim kaydm ettim meqer hamileymisim hiç haberim yok 20 qün snra test yaptın 5 haftalik hamile oldqumu öqrendim. İlk qebeliqimdede hamile olduqumu bildqim halde üstüne qördum oluyor yani
Peki aradaki fark. Neydi adetle üstüne gormenin

Nina

Kayıtlı Üye
rank
Nisan 30 adet olmusum sonra mayıs 4 oldum.3 gun devam etdi.her ay normal adet oldum yani.son adetimden sonra hamile olduğumu temmuz 4 bildim.yani adetden sonra hamile kalmışım.oyle diyilmi?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pardon haziran 4

Peki aradaki fark. Neydi adetle üstüne gormenin
Valla bende anlamadım.her ay normal adet goruyorum.nisan 30 oldum sonra haziran 4u oldum 3 gun devam etdi.hamile adetden sonra kalmışım o zaman oyle diyilmi

Son düzenleme:

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Nisan 30 adet olmusum sonra mayıs 4 oldum.3 gun devam etdi.her ay normal adet oldum yani.son adetimden sonra hamile olduğumu temmuz 4 bildim.yani adetden sonra hamile kalmışım.oyle diyilmi?

Pardon haziran 4

Valla bende anlamadım.her ay normal adet goruyorum.nisan 30 oldum sonra haziran 4u oldum 3 gun devam etdi.hamile adetden sonra kalmışım o zaman oyle diyilmi
Mayısta olmadysanz maysta kalms haziranda üstüne qormussunuz

Nina

Kayıtlı Üye
rank
Karmaşık olmuş anlamadım 🤦‍♀️ 2 ay üst üste üzerine qörülürmü qerci qecen post acmsti qörenler oluyormus siz test werdinzmi kan
Hamileyim şimdi.20 haftalik.benim merak ettiğim haziran 4 adet oldum ya ondan sonrami hamile kalmisim😀😀

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hamileyim şimdi.20 haftalik.benim merak ettiğim haziran 4 adet oldum ya ondan sonrami hamile kalmisim😀😀
Ben 13 şubat hesap ediyrum qebelik ayimla aynı çıkıyor yani 13 şubat qebe kalmışım 26 qün snra doqumum qörünuyor. Szde hesaplayın bi 😃

Nina

Kayıtlı Üye
rank
Ben 13 şubat hesap ediyrum qebelik ayimla aynı çıkıyor yani 13 şubat qebe kalmışım 26 qün snra doqumum qörünuyor. Szde hesaplayın bi 😃
Ultrasonla 20 hafta soyluyo.benim hesabimda adetden 7_14 icinde hamile kalmis olursam bir hafta geri gidiyo.yani 19 hafta.doctorum soyledi ultrason 1 hafta ileri gösteriyor.ultra son yok gune gun soyluyorum diyo.aybasi hemen sonra hamile kalinirmi peki

Tüm sayfalar yüklendi.