Hamilelikde kac kilo aldiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Hamilelikde kac kilo aldiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 743 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Hamilelikde kac kilo aldiniz?
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Bende 6 ayın içindeyim 40 dim 46 oldum suan🥰 ama bn çok istiyorum 50 55 olmayı
Oyy kuzum ne kadar az almişsin aslinda bende 7 klo aldim amma. Sen zayifsin daha cok alman lazim. Ben hiç yemek yememe me ragmen bu kadar aldim .
Demirim çok düşük cikdi
5%çikdi aslimda en azi 50%olmasi lazimiş bende cok az
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

ben 55 kilo ile hamile kaldım 70 ile doğuma girdim doğumdan çıktım 10 kilo gitmişti 😂
Aaa nasil yanu dogumdan cikdigin anda 10 klo nasil gider ahh süperr inşa Allah benimde öyle olur😍😍😍

ben 55 kilo ile hamile kaldım 70 ile doğuma girdim doğumdan çıktım 10 kilo gitmişti 😂
Aaa nasil yanu dogumdan cikdigin anda 10 klo nasil gider ahh süperr inşa Allah benimde öyle olur😍😍😍

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar mehraba ben 6ci ayimi bitirdim ve cokk kilo almişim ve bu beni üzüyor😥bunun yüzunden cokk strest yaptim . 72 kilo ile başladim hamileliyime şuan tam 79 kiloyumm😧cok fazla diyilmiii
Fazla degil canm doktorlar toplamda 14 16 kilo almak normal diyor ama ben o kadar az alan hormedim bende 19 20yi gevmemek uzere sorun yok bu tabi senin yapina boyuna ve onceki kilonada bagli. Ben cok zayiftim 7 ayi bitirdik 15 kilo almisim. Ama uzun oldugum icin belli olmuyor bile. Hareket cok onemli mutlaka egzersiz ve yuruyus yap

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Fazla degil canm doktorlar toplamda 14 16 kilo almak normal diyor ama ben o kadar az alan hormedim bende 19 20yi gevmemek uzere sorun yok bu tabi senin yapina boyuna ve onceki kilonada bagli. Ben cok zayiftim 7 ayi bitirdik 15 kilo almisim. Ama uzun oldugum icin belli olmuyor bile. Hareket cok onemli mutlaka egzersiz ve yuruyus yap
Bu aralar cok hareket yapmiyorum oyuzden olabilirmi

45de hamile kaldım şuan 55 kiloyum 33haftaligim
10 klo almişsin ben 26 haftaligim ve 7 klo almisim😥

45de hamile kaldım şuan 55 kiloyum 33haftaligim
10 klo almişsin ben 26 haftaligim ve 7 klo almisim😥

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar