Sorum var Hamilelikde kilo

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Hamilelikde kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 929 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikde kilo
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben hamileliğimde tam tamına 30 kilo almıştım ilk gebeliğimdede 2. Gebeliğimdede 62 kiloydum gebe kaldığımda gebeliğim sonunda 92 kiloydum 🤭🤭
Masalalh kuzum peki daha sonra kilo verdin mi☺️😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar 5 ayiniza kadar kaç klo aldiniz ben 5ci ayimdayim ve 4 klo almişim😢sizce çokmu 4 klo?
Kilom suankik iyi cnm yağlı seylerden uzak dur ekmek fazla tuketme fazla kilo almazsın.. ben gebelik boyunca toplamda 7 kg almıştım🤗 doğumdan sonra hepsini verdim şükür

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Masalalh kuzum peki daha sonra kilo verdin mi☺️😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kilom suankik iyi cnm yağlı seylerden uzak dur ekmek fazla tuketme fazla kilo almazsın.. ben gebelik boyunca toplamda 7 kg almıştım🤗 doğumdan sonra hepsini verdim şükür
İlk gebeliğimde doğumundan sonra eski kiloma döndüm yani 62 kiloya 2. Gebeliğim de ise daha 15 gün oldu doğum yapalı 87 kiloyum daha 🤭🤭😅 hiç vermek istemiyorum kilolarımı çünkü ben kilo almayı çok seviyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar