Hamilelikde sac boyama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Jala tarafından oluşturulan Hamilelikde sac boyama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 514 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikde sac boyama
Konbuyu başlatan Jala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

G 🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.ben 30 haftalik hamileyim,sacimi boyamak istiyorum.hamileleikde sacini boyatan varmi aranizda?
Doktorumla görüştükten sonra hamileyken 4 defa boyattım, kestirdim. Çok şükür oğlum gayet sağlıklı. Batıl şeylere kulak verme. İlk üç aydan sonra bebek için bir sorun teşkil etmiyor.

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar.ben 30 haftalik hamileyim,sacimi boyamak istiyorum.hamileleikde sacini boyatan varmi aranizda?
Batıl inanç canım hepsi 11 haftalikken boyadım kestirdim de diğer Hamileliklerde de yaptım allahın izni ile hiç bir sıkıntı olmadı suan da 24 haftalik oldum yine boya yapıcam doktora danışarak yaptım tabi seni mutlu hissettirecekse yapabilirsin dedi saç kestirme işine gelince Rabbim bebeğin ömrünü Rahime düştüğü andan itibaren belirliyor zaten bir saç kestirmekle olacak şey degil inanmayın böyle batıl şeylere bence sen mutlu ol bebekte mutlu olur zaten 😉sağlıkla allah ın izni ile ☺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar