Hamilelikte ateş ve...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.muhammed tarafından oluşturulan Hamilelikte ateş ve... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 746 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte ateş ve...
Konbuyu başlatan M.muhammed
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

M.muhammed

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar canım arkadaşlarım
Size bir sorum olacak 36-0 hafta hamileyim bugün sol tarafımda yani böbrek tarafımda boşlukta 3gundur uykularımı kaçıracak ağrılarım oldu bugün doktoruma gittim ve bana ağrı kesici bir ilaç ve bir jel verdi bugün sürdüm ağrılarım çok şükür geçti fakat ateşim olduğunu fark ettim gözlerim yanıyor etlerim ağrıyor gibi üşüyorum ateşimi orçtüğümde 37-3 falan yazıyordu bugünkü kullandığım ilaç ve jelden olabilir mi ve bebeğe zarar gelir mi
❤️☺️☺️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sanmıyorum ılacdan olacaganı canım Baska bırsey olabilir dikkat et atesını ölç arada yukselırse Bı doktora gorun hamılelıkte ates ıyı degil

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Size bir sorum olacak 36-0 hafta hamileyim bugün sol tarafımda yani böbrek tarafımda boşlukta 3gundur uykularımı kaçıracak ağrılarım oldu bugün doktoruma gittim ve bana ağrı kesici bir ilaç ve bir jel verdi bugün sürdüm ağrılarım çok şükür geçti fakat ateşim olduğunu fark ettim gözlerim yanıyor etlerim ağrıyor gibi üşüyorum ateşimi orçtüğümde 37-3 falan yazıyordu bugünkü kullandığım ilaç ve jelden olabilir mi ve bebeğe zarar gelir mi
❤️☺️☺️
Böbreginize baktı mi doktor?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
❤️☺️☺️
Ateşin iyi çıkmış aslında canım yüksek değil. Bebeğe zararı olacak bişeyi vermez Dr canım ama verdiği ilaçlar sana dokunmuş olabilir, ılık bi duş alıp dinlen biraz geçmezse hastaneye git istersen geçmiş olsun

M.muhammed

Kayıtlı Üye
rank
Sanmıyorum ılacdan olacaganı canım Baska bırsey olabilir dikkat et atesını ölç arada yukselırse Bı doktora gorun hamılelıkte ates ıyı degil
Biliyorum. Ama korkuyorum da buradaki doktorlar öyle düzeltmeye falan uğraşmıyorlar aksine öldürücü iğneler gibi birşeyler Yapıyorlarmış kendim Bulgaristanlı olduğum için oradan biliyiroum Allah'ın izniyle inşallah atlatarım🙁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet sorun göremedim demişti
Doğal yöntemlerle ateş dindirmek mümkün mü aranizda deneyen var mı 🙁

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
❤️☺️☺️
Ateşi belki de sen öyle hissediyor olabilirsin bende öyle diyordum ateşim var diye hep normal çıkıyor bol bol su tüketimi yap

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar