Sorum var Hamilelikte bebeğin dönmesi

• Konbuyu başlatan Zeynepbayrk
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepbayrk tarafından oluşturulan Hamilelikte bebeğin dönmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 229 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte bebeğin dönmesi
Konbuyu başlatan Zeynepbayrk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeynepbyrk
Z

Zeynepbayrk

Guest
Merhaba hanımlar benim ilk gebeliğim 30+5deyim sağlığıyla normal doğum istiyorum bugün doktora gittiğimde baş aşağı olduğunu söyledi doktor tekrar dönme ihtimali var mı yoksa böyle mi kalır doğuma kadar cevap için teşekkürler şimdiden

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba hanımlar benim ilk gebeliğim 30+5deyim sağlığıyla normal doğum istiyorum bugün doktora gittiğimde baş aşağı olduğunu söyledi doktor tekrar dönme ihtimali var mı yoksa böyle mi kalır doğuma kadar cevap için teşekkürler şimdiden
Büyük ihtimalle tekrar dönmez canım minik. Sağ Salim gelsin inşallah 🙏🏻

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Dönmez bence yani çok nadir dönen bebekler var

M

Mutemmim cuz

Guest
Maşallah bende 31 haftalık oldum bu gün ama karnım hiç yok neden acaba

zeynepbyrk

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah bende 31 haftalık oldum bu gün ama karnım hiç yok neden acaba
O tamamen bünyeyle alakalı canım ben de bazen başkalarını görünce onların karnı nasıl büyük benimki neden küçük bebeğim gelişmiyor mu diye endişeleniyordum fakat iç karın yapından tut kaçıncı gebeliğin olduğuna kadar farkediyor bebiş sağlıklıysa gerisi teferruat 🌼

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar