Hamilelikte bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Hamilelikte bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 644 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hamilelikte bebek kilosu
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ASİL 'İN Annesi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 28 haftalığım bebeğin kilosu 1368 Gr normal mi kayınvalidem kedi gibi bebek doğuracaksin diyor zayıf mi
He kedi dogurucam deseydin allahim ya son haftalarda kilo alıyor zaten bebekler 35 haftalik hamileyim bende bugun kontrolden geldim 2800 dedi kilosuna benim 29 haftd 1200 du kilosu

Hamişimm

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 28 haftalığım bebeğin kilosu 1368 Gr normal mi kayınvalidem kedi gibi bebek doğuracaksin diyor zayıf mi
Gayet iyi maşAllahh. Dinleme kayınvalideni 😒 ben 28 haftalık gittim en son kontrolüne 1.220 grdı. Doktor gayet normal dedi. Asla sıkıntı yapmadım. Yani sıkıntı yapacağın hiçbir şey yok milletin laflarına kulak asma. Zaten herkes doktor kesiliyo başımıza.

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Hey allahim bu kaynana sorunsallarimiz nezaman biticeekk rabbimmmmmmm tez vakitte al bu dunyada fazla oylandirma 🤲 (amin)
Gayet normal canim son haftalarda bol bol.kilo aliyor meraketme . Kulaklarini tika duyma etrafindakileri

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm haftasına göre gayette iyi kilosu masalah 🧿 sen o kayınvalidene bakma onlar ne bilsin hafta hafta bebek gelişimini.. sen araştır korkma başkalarının ne dediğine kulak asma ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.